Kráska a zvíře online

Hraný film Kráska a zvíře online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet návrat legendárního příběhu od Walta Disneyho. Klasika se vrací v novém animovaném podání, které nebude postrádat akci ani napětí. To si rozhodně nemůžete nechat ujít.

Pokračování textu Kráska a zvíře online

Láska Rohatá online ke zhlédnutí

Film Láska Rohatá online pro vás. Podívejte se přes internet na novu českou pohádku režiséra Hynka Bočana. Vznikla v roce 2009 a hlavní roli uvidíme mimo jiné Jiřího Mádla  Táňu Pauhofovou. Je to krásná česká pohádka o lásce, ve které samozřejmě nemůžou chybět čerti. A bude jich opravdu požehnaně!

Pokračování textu Láska Rohatá online ke zhlédnutí

Korunní princ online

Pohádka Korunní princ online ke zhlédnutí přes internet. Krásná česká pohádka režiséra Karla Janáka už na vás čeká ke zhlédnutí. S námi si jí můžete přehrát online na pouhých pár kliknutí myši. V hlavní roli uvidíme skvělého Kryštofa Hádka a Patrika Děrgela.

Pokračování textu Korunní princ online

Zázračný nos online

Pohádka Zázračný nos online ke zhlédnut pro vás. Přehrajte si přes internet novou Česko-Slovenskou pohádku, která měla premiéru ne druhý svátek vánoční v pondělí 26. 12. 2016. Čeká nás opravdu hezký a originální snímek, který rozhodně v mnohém potěší.

Pokračování textu Zázračný nos online

Anděl Páně 2 online

Pohádka Anděl Páně 2 online pro vás. Zbrusu nová pohádka režiséra Jiřího Stacha už tady na vás čeká. S námi si jí budete moci přehrát přes internet opravdu snadno a doslova na pár kliknutí myši. Využijte toho dokud můžete. Podle všeho je to nejlepší česká pohádka za hodně dlouhou dobu!

Pokračování textu Anděl Páně 2 online