Špunti na vodě online

Film Špunti na vodě online ke zhlédnutí. Nová česká komedie už tady na vás čeká. Pojďte si jí přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Snímek režiséra Jiřího Chlumského se můžete pochlubit zábavným příběhem i skvělým hereckým obsazením plným těch nejlepších českých herců.

Pokračování textu Špunti na vodě online

Film Holky na tahu online

Americká komedie Holky na tahu online ke zhlédnutí. Jak to dopadá, když se sejdou nejlepší kamarádky ze školy po deseti letech? Hodně bláznivě a divoce. Bohužel to odnese jeden striptér, jehož mrtvoly se následně budou muset hodně šikovně zbavit. Pět kamarádek si užije větší vzrušení, než si mohli jenom naplánovat.

Pokračování textu Film Holky na tahu online

Rande naslepo online

Film Rande naslepo online ke zhlédnutí pro vás. Nová německá komedie, která čeká jenom na vás. Bude hodně bláznivá, skoro až ulítlá, ale taky plná pozitivní energie v nelehkých situacích a díky tomu rozhodně pobaví. Nenechte si jí za žádnou cenu ujít! Příběh o tom, že najít pravou lásku není vůbec jednoduché.

Pokračování textu Rande naslepo online

Všechno nebo nic online

Film Všechno nebo nic online ke zhlédnutí pro vás. Nový český snímek režisérky Marty Ferencové už tady na vás čeká ke zhlédnutí. S námi si ho budete moci pustit opravdu maximálně jednoduše a pohodlně. Zábavná komedie vznikla na motivy knihy Evy Urbaníkové a můžete se rovněž těšit na skvělé herecké obsazení.

Pokračování textu Všechno nebo nic online

Celebrity s.r.o. online

Celebrity s.r.o. online ke shlédnutí. Nová česká komedie už na vás čeká pohodlně ke shlédnutí. Pojďte si jí pustit s námi opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Je to příběh mladého režiséra Tomáše, který by rád už začal točit pořádné filmy. Jenže se bohužel zasekl jenom u hloupých telenovel.

Pokračování textu Celebrity s.r.o. online

Muž jménem Ove online

Film Muž jménem Ove online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet nové švédské komediální drama. Je to příběh o staříkovi, který dělal všem sousedům jenom problémy. Pak ale přišli imigranti, se kterými začal mít problémy sám onen stařík. Že by karma nebo se tenhle stárnoucí muž prostě sám s nikým nesnese.

Pokračování textu Muž jménem Ove online

Líbáš jako Bůh online

Film Líbáš jako Bůh online ke shlédnutí. Krásná česká romantická komedie od Marie Poledňákové je tady. Skvěle obsazený český snímek, ve kterém se představí: Jiří Bartoška, Eva Holubová, Oldřich Kaiser, Nela Boudová, Roman Vojtek, Martha Issová a mnozí další.

Pokračování textu Líbáš jako Bůh online

Komici s.r.o. online

Film Komici s.r.o. online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet novou ryze českou komedii. Film bývá někdy označován také jako The Tour a stojí za ním režisér Juraj Šajmovič. Čeká na vás skvělá road show a zábavná podívaná s nejlepšími českými komiky současnosti. Bude to opravdová show.

Pokračování textu Komici s.r.o. online