Špinavej kšeft online

Film Špinavej kšeft online ke shlédnutí. Nová Belgicko-Francouzská komedie právě pro vás. Jacques je vlastně úplně obyčejný chlápek. Slušňák, který si hledí svého, chodí do práce a baví se. Jenže pak zavře továrna, kde pracoval, a on nemá jinou možnost než dát se na dráhu zločinu.

Pokračování textu Špinavej kšeft online

Marguerite a Julien online

Film Marguerite a Julien online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet tento povedený snímek pro celou rodinu. Připravili jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Je to historické, romantické, drama, které vás pohltí svým příběhem.

Pokračování textu Marguerite a Julien online

Začít znovu online

Film Začít znovu online ke zhlédnutí. Nové Francouzsko Německé drama od režisérky Mia Hansen-Løve. Je to zdánlivě obyčejný příběh jedné ženy, která si žije svůj běžný život. Tou ženou je Nathalie a všechno u ní klape jako po drátku. Až do doby, než se jí rozhodne opustit manžel.

Pokračování textu Začít znovu online

Krásné dny v Aranjuez online

Film Krásné dny v Aranjuez online ke shlédnutí pro vás. Nové a zajímavé francouzské drama už na vás čeká až si ho přehrajete. Je to velmi komorní film o jednom hlubokém rozhovoru, jenž se dotýká hlubokých lidských témat. Snímek vznikl na motivy divadelní hry a režíroval ho Wim Wenders.

Pokračování textu Krásné dny v Aranjuez online

Monsieur Chocolat online

Film Monsieur Chocolat online ke shlédnutí. Nové francouzské drama je tady a vy si ho s námi budete moci přehrát naprosto jednoduše a zdarma. Celý snímek jsme pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce a to opravdu jednoduše a zdarma ke shlédnutí. Využijte této jedinečné šance!

Pokračování textu Monsieur Chocolat online