Špunti na vodě online

Film Špunti na vodě online ke zhlédnutí. Nová česká komedie už tady na vás čeká. Pojďte si jí přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Snímek režiséra Jiřího Chlumského se můžete pochlubit zábavným příběhem i skvělým hereckým obsazením plným těch nejlepších českých herců.

Náš tip na film Špindl (2017)

Máte rádi pohodové české komedie? Pokud ano, tak byste si rozhodně neměli ujít ani bláznivý zimní snímek Špindl online. Komedie režiséra Milana Cieslera vás zaručeně pobaví od začátku až do konce!

A o koho půjde? Tak například o Hynka Čermáka, Annu Polívkovou, Tatianu Vilhelmovou, Jiřího Langmajera, Pavla Lišku a další. To je skutečně slibné obsazení. Navíc režisér Jiří Chlumský rozhodně nepatří mezi začátečníky. Na kontě má mnoho skvělých a úspěšných projektů. Hlavně tedy seriálů jako například: Atentát; Ohnivý kuře, Kriminálka Anděl nebo Doktoři z Počátků. Loni natočil také úspěšnou komedii s Ondřejem Sokolem. Jeho nejnovější celovečerní snímek Špunti na vodě pak měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 13. Dubna 2017.

Špunti na vodě online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Jak se Špunti na vodě povedli? My musíme konstatovat, že překvapivě ano. Nečekejte žádné velké umění, ale prostě zábavnou letní komedii, pro celou rodinu. Takové filmy ostatně frčí asi nejvíc a navíc, když už brzy bude i to léto. Režiséra a herce jsme vám už představili. Kdo dál ale stojí za tímto snímkem? Tak vězte, že se jedná o scénáristu Marcela Bystroňe, hlavního kameramana Pavla Berkoviče a Ondřeje Brouska za hudební doprovod.

Herecké obsazení opravdu stojí za to a snad kromě Ondřeje Vetchého zde nechybí žádná velká hvězda. Včerně mého oblíbeného Hynka Čermáka, který patří mezi opravdu velmi charizmatické herce!

Příběh

Igor a David jsou dva bráchové. Už trochu odrostlejší. Není se proto, čemu divit, že jejich rodiče slaví už zlatou svatbu. To je pro celou rodinu samozřejmě velká událost. Na oslavu má dorazit i Ondra, který je dobrodruh sršící energií. Kromě toho žije v Kanadě a nevyhýbá se žádnému dobrodružství. Oba bratři vědí, že je to příležitost, která se nemusí opakovat. Proč by měli tedy jet na oslavu normálně v autech, jak se čeká. Mohli by přeci vyrazit na lodích a užít si vodu jako za starých časů.

Zábavný snímek pro celou rodinu.

Skvělý nápad, který si zaslouží hned realizovat. A protože David a Igor mají oba dva rodiny a děti, tak je samozřejmě vezmou sebou. Jenže Ondra to má trochu složitější. Jeho přítelkyně Zlatica totiž po potomkovi horečně touží, zatímco on je k tomuto nápadu poměrně vlažný. A důvod je ten, že sám už jednoho potomka má. O tom, samozřejmě Zlatica ani náhodou netuší.

Manželky jsou samozřejmě proti, ale nakonec i ony se rozhodnou si užít bezstarostnou dámskou jízdu. Velkolepé výpravě můžu a jejich dětí tak nebrání zhola nic. A bude to výprava, na kterou se jenom tak nezapomíná!

Špunti na vodě online ke zhlédnutí

Českou rodinou komedii Špunti na vodě jsme pro vás připravili online. Pojďte si jí přehrát s námi hezky pohodlně a zdarma. Uvidíte, že nebudete litovat, protože je to film, který rozhodně stojí za to.

Závěr

Nová česká komedie režiséra Jiřího Chlumského slibuje opravdu pohodovou a opravdu zábavnou podívanou, na kterou stojí za to se podívat. Je to film plný zábavných momentů, který v dobrém navazuje na klasické české filmy jako S tebou mě baví svět. I tady máme partů nebojácných tatínků a jejich zábavných dětiček, které nezkazí žádnou legraci. Na 83 minut dlouhý snímek se dívá opravdu krásně a celý ten čas vám zkrátka uteče jak voda. Potěší skvělé herecké obsazení i krása naší přírody. Tady prostě není moc co řešit. Pokud máte rádi relaxační komedie, tak se na to rozhodně podívejte s námi! Hned teď.