Kráska a zvíře online

Hraný film Kráska a zvíře online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet návrat legendárního příběhu od Walta Disneyho. Klasika se vrací v novém animovaném podání, které nebude postrádat akci ani napětí. To si rozhodně nemůžete nechat ujít.

Pokračování textu Kráska a zvíře online

Rogue One: Star Wars Story online

Nový díl legendární série Star Wars je tady – Rogue One: Star Wars Story. Tentokrát to ale bude celé trochu jiné. Čeká nás úplně nový samostatný film ze světa Star Wars. I tak ale jistě bude stát za to! Hned na úvod vám musíme prozradit, že nás tento snímek prostě dostal!

Pokračování textu Rogue One: Star Wars Story online

Fantastická zvířata a kde je najít online

Film Fantastická zvířata a kde je najít online pro vás. Nový velkolepý fantasy film podle příběhu J. K. Rowling. Po dlouhé době se opět vrátíme do světa Harry Pottera i když s úplně jiným a novým příběhem. Rodinné fantasy dobrodružství opět natočil režisér David Yates stejně jako ságu o Potterovi.

Pokračování textu Fantastická zvířata a kde je najít online

Doctor Strange online

Film Doctor Strange online ke shlédnutí na této stránce. Přehrajte si přes internet nový akční film od studia Marvel. Tvůrci komiksů, hrdinů a filmových megahitů si pro nás připravili příběh úplně nového hrdiny. Bude to velkolepé dobrodružství, kde půjde o samou podstatu souboje mezi dobrem a zlem.

Pokračování textu Doctor Strange online