Já, padouch 3 – celý film online

Film Já, padouch 3 online pro vás. Přehrajte si přes internet celý animák Já, padouch 3. Čeká na vás opravdu nevšední a zábavná podívaná. Jak si asi vede polepšený zločinec Gru a jeho tři malé holčičky? Asi tušíte, že to nemá úplně lehké, obzvláště když zjistí, že má ještě bratra o kterém nevěděl.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme perfektní podívanou v podobě snímku Já, padouch 3 nebo chcete-li v originále Despicable Me 3. První film měl premiéru už v roce 2010 a tento je v tedy třetí v pořadí. Zapomenou ale nesmíme ani na snímek Mimoni z roku 2015. Já, padouch není typickým animákem. Je to film, který v sobě má všechno a proto spadá hned do několika žánrů jako například: animovaný,  akční, dobrodružný, komedie, rodinný nebo Sci-Fi. Je to zkrátka snímek, který jako jeden z mála spolehlivě zabaví malé i velké.

Já, padouch 3 - celý film online přímo zde.

Tvůrci a herci

Za filme stojí hned dvojice režisérů a to Kyle Balda a Pierre Coffin. Oba dva jsou maximálně zkušení a podíleli se už na předchozích dílech série. A zůstali i další členové teamu. Scénář opět napsala dvojice Ken Daurio a Cinco Paul. Hudbu složil rovněž velmi zkušený Heitor Pereira, za což mu patří velký dík. Tomuto teamu se dostalo velké podpory a on tak mohl ze sebe vytáhnout jenom to nejlepší. Aby také ne, když předchozí filmy byly doslova super úspěšné a lámali divácké rekordy návštěvnosti. Nejinak je tomu i s trojkou, která v kinech boduje už s předpremiérou. Oficiální uvedení jenom tak mimochodem bylo 29. 6. 2017.

Příběh

Ale teď už se konečně dostáváme k tomu nejdůležitějšímu, což nepochybně je, o čem ten film vlastně bude. Všichni jsme na to maximálně zvědaví a natěšení a my vám rádi představíme podrobnosti.

Zábavný animák, který vás od srdce rozesměje.

Z Gru je poctivák, který každý den chodí do práce jako všichni. Dostal místo v antipadoušské lize, kde zúročuje své letité zkušenosti se zločinem. Samozřejmě v úplně jiné roli, než byl doposud zvyklý. K tomu se stará o tři holčičky, což není vůbec jednoduché. Ta nejmladší Agnes si usmyslela, že by chtěla heboučkého jednorožce. Jenže, kde ho vzít?

K tomu se na scéně objevuje nový padouch! Jmenuje se Balthazar Bratt a jakoby zastydl někde v 80. letech, což je bohužel pravda. Je to retro zločinec s děsným vohozem, který si při loupení přehrává muziku ze svého kazeťáku (prehistorického hudebního přehrávače). K tomu miluje Rubikovu kostku a neustále dělá žvýkačkové bubliny. Je prostě totálně mimo.

Nebudou chybět ani skvělí Mimoni!

Na druhou stranu loupení jde teď Balthazarovi nadmíru dobře. Dokonce ani Gruovi se ho nedaří chytit, za což brzy dostane padáka.

Gru má bráchu

A k tomu se navíc Gru dozví, že má bratra Drua! Byly odloučeni už jako malé děti a vychováváni úplně samostatně. Dru je sympaťák, se kterým si docela rozumí, a navíc pro něj má i návrh. I on se chce stát věhlasným zločincem Zdá se, že je na to trochu pozdě, ale možná mu přeci jenom Gru pomůže. I když se tedy notně zdráhá, protože se z něj přeci jenom stal dobrák.

To se ale moc nezamlouvá ani Mimoňům, kteří se rozhodnou udělat vzpouru. I oni jsou přeci chtějí sloužit právoplatnému padouchovi v jeho nekalých skutcích.

No nejsou roztomilí?

Balthazar Bratt se ale udělá neodpustitelný přeslap. Ohrozí Gruovu rodinu! A to si Gru rozhodně nenechá líbit, aby někdo ohrožoval jeho tři milované dcerky. Nakonec tedy použije veškerý svůj zločinecký um, aby nebezpečného soka zpacifikoval!

Já, padouch 3 – celý film online

Přehrajte si film Já, padouch 3 online. Přichystali jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Neváhejte už ani chviličku a dopřejte si tento skvělý animovaný film pro celou rodinu. Snímek pro vás máme samozřejmě v maximální možné kvalitě.

Naše hodnocení

Já, padouch 3 je perfektní animák. Čekání na něj bylo dlouhé, ale výsledek rozhodně stojí za to. Musíme říci, že se podařilo udržet kvalitu předchozích dílů, což je náramně dobře. Ta laťka přitom byla nastavena celkem vysoko. Největší zásluhu na tom pravděpodobně má to, že se podařilo udržet stejný tvůrčí team. Režisérské duo Kyle Balda a Pierre Coffin odvedli perfektní práci. Na Já, padouch 3 se dívá opravdu skvěle a celý film vám uteče jakoby nic. To je ve zkratce vše, co k tomu můžeme říct, a proč vám můžeme tento snímek rozhodně jenom doporučit.