Korunní princ online

Pohádka Korunní princ online ke zhlédnutí přes internet. Krásná česká pohádka režiséra Karla Janáka už na vás čeká ke zhlédnutí. S námi si jí můžete přehrát online na pouhých pár kliknutí myši. V hlavní roli uvidíme skvělého Kryštofa Hádka a Patrika Děrgela.

Pro všechny milovníky ryze českých pohádek tady máme dobrou zprávu. Právě pro vás jsme tady přichystali jednu z těch nových, kterou natočil režisér Karel Janák v roce 2015. Scénář mu napsal Petr Hudský a v hereckém obsazení uvidíme jenom ty nejlepší české herce jako například  Patrik Děrgel, Kryštof Hádek, Pavel Kříž, Josef Abrhám, Eva Josefíková, Jaromír Hanzlík, Veronika Freimanová, Petr Štěpánek, nebo Zlatu Adamovskou. Čeká nás krásný příběh zasazený do malebné krajiny Kokořínska.

Korunní princ online ke zhlédnutí.

Recenze

Příběh nás zavede do dalekého království obklopeného hustými lesy. Jedním z nich je i zapovězený les, který žije zlý černokněžník Kruciatus. Toho naštěstí porazil moudrý a odvážný král Alexandr a uvrhl ho do vyhnanství. Čaroděj teď žije opuštěný v lese a sbírá síly pro svojí slavnou odvetu. Do tohoto lesa je zakázán vstup, protože nikdo kdo sem vešel se doposud ještě nevrátil.

Nová česká pohádka se natáčela na Kokořínsku.

Království prosperuje a král spokojeně stárne. Má dva syny – staršího Jana a mladšího Karla. Podle rodových tradic se má králem stát Jan a nebude to věru špatná volba. Mladý princ je chytrý, má dobré srdce a ničeho se nebojí. Škoda jenom, že takový není i jeho bratr Karel. Ten je naopak podlý, úlisný a toužící po moci. Dokonce tak moc, že je chce bratra odstranit. Celé království by pak přistálo do klína jemu.

Film nešetří ani humorem.

Využije svého oddaného sluhu Pakosty a společně se vloupají do tajné komnaty, kde král skladuje čarovné věci, které zabavil zlému čarodějovi, když se pokusil uchvátit království. Je tady i lektvar, který dokáže nadobro vymazat paměť. Z toho dá Karel Janovi napít a skutečně se tak stane. Dezorientovaného bratra pak pošle vstříc do zakázaného lesa přímo do náruče čaroději. Jenže co se začne pak dít, to nemohl nikdo ani v tom nejmenším předpovídat. Bude to opravdu rychlý sled událostí, které budou občas velmi humorné a jindy zase docela nebezpečné.

Trailer k filmu

Videoukázka filmu Korunní princ. Následující trailer vás uvede do příběhu a jeho atmosféry. Rozhodně je na co se těšit a my pevně věříme, že této hezké české pohádce dáte šanci.

Korunní princ hodnocení

Režisér Karel Janák odvedl opravdu skvělou práci. Jeho zkušenosti jsou opravdu hodně vidět a výsledkem je opravdu maximálně zábavný a povedený snímek. Je to mladá česká pohádka, která by se ale jednou mohla klidně stát součástí zlatého fondu. Je to pohádka, ve které nechybí je spoustu naší krásné krajina, hlavně tedy Kokořínska, jenž se nachází nedaleko od Prahy. Film jako celek funguje a nás působí opravdu hodně dobře. To je také ostatně hlavní důvod, proč vám tento snímek doporučujeme online ke zhlédnutí. Moc dlouho si to nerozmýšlejte a pojďte do toho co nejdříve s námi! Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou podívanou. Nejlépe hezky s celou rodinou.