Kráska a zvíře online

Hraný film Kráska a zvíře online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet návrat legendárního příběhu od Walta Disneyho. Klasika se vrací v novém animovaném podání, které nebude postrádat akci ani napětí. To si rozhodně nemůžete nechat ujít.

Nová Kráska a zvíře šla do českých kin ve čtvrtek 16. 3. 2017 a jenom chvíli po premiéře se stala nejnavštěvovanějším filmem. A ono se není čemu divit, protože se tento návrat opravdu povedl. Režisér Bill Cordon odvedl opravdu skvělou práci a vy můžete být i díky nám při tom. Tento povedený film jsme pro vás přichystali ke zhlédnutí přímo zde na této webové stránce.

Recenze filmu

Čeká nás celkem 130 minut zábavy, na kterých se opravdu nešetřilo. Na tomto hraném  velkofilmu se podíleli jenom ti nejlepší, což je zárukou perfektního výsledku. Nová Kráska a zvíře tak zaujme malé diváky i jejich rodiče.

Kráska a zvíře online ke zhlédnutí.

Americký režisér Bill Condon patří mezi zkušené veterány filmu. Na kontě má více, než dvě desítky úspěšných filmů různých žánrů. Natočil například oba dva poslední díly Twilight ságy: Rozbřesk. Nedávno natočil i životopisný thriller WikiLeaks. Kromě toho sám působí i jako scénárista. V tomto případě si ale nechal pomoci od Stephena Chbosky a Evana Spiliotopoulose.

Co se týká hereckého obsazení, tak ani na tom se nešetřilo. Ve filmu se to hemží samými známými a skvělými herci jako například: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Emma Thompson nebo Ewan McGregor.

Krásná pohádka Walta Disneyho pro celou rodinu.

Příběh

Celé se to točí kolem jedné krásné dívky jménem Krása, která je vlastně princeznou. To důležité ale je, že je krásná, milá a velmi chytrá. Prostě ideál ženy, kterou by chtěl mít po svém boku každý muž. A nejenom ten. Protože jsme ve světě pohádek, tak po ní zatouží i jedno velké zvíře. Doslova „Zvíře”. Velký a nebezpečný netvor, který ji unese a zavře ve svém zámku.

Jenže ne všechno je tak, jak to vypadá na povrchu. Princezna se s netvorem postupně sbližuje a zjišťuje, že je to citlivá a milá bytost. Skoro se to zdá nemožné, ale skutečnost je taková, že se jedná o zakletého prince, který neví jak se zbavit své kletby. I on přitom touží jenom po klidném a normálním životě, jako každý jiný. A teď ho možná zásluhou Krásky dosáhne!

Kráska a zvíře online

Film Kráska a zvíře už tady na Vás čeká online ke zhlédnutí. S námi si ho můžete opravdu pohodlně a zdarma na pár kliknutí myši. Film pro vás máme ve skvělé HD kvalitě, abyste si ho opravdu maximálně užili. Nejdříve vás ale navnadíme následujícím trailerem.

Závěr

Kráska a zvíře je originální adaptace známé pohádky, která jistě zaujme. Celé je to tak známé a přitom nové. Film je propracovaný do nejmenších detailů. Režie je precizní, kulisy nádherné a herecké výkony na úrovni. Tomuto snímku zkrátka není moc co vytýkat a je to jenom dobře. My jsme opravdu nadšeni, že můžeme být u toho a právě tento film s Vámi sdílet. Je to krásná hraná americká pohádka, což je opravdu netradiční podívaná. Ale jak říkáme, tak po všech stránkách povedená! Tento film vám tak můžeme s klidným svědomým jenom doporučit!