The Circle online

Film The Circle online a v naší obsáhlé recenzi. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás připravili tento nový sci-fi thriller s Emou Watson v hlavní roli. Rozhodně se máte na co těšit, protože tento akcí nabušený snímek vás rozhodně nezklame.

Pro všechny milovníky sci-fi filmů tady máme po dlouhé době snímek, který už tady dlouho nebyl. Nejenom, že je to akční sci-fi, ale je to zároveň také akcí naprosto úžasný snímek, který vás nezklame od prvního do posledního okamžiku. Navíc se dotýká opravdu současných témat, což filmu dává neuvěřitelnou autenticitu. Do českých kin šel The Circle od čtvrtka 27. 4. 2017. Tím se ale vy nemusíte příliš zaobírat, protože vám prozradíme, jak si ho pustit pohodlně online.

The Circle online ke zhlédnutí a recenze.

Recenze

Za filmem stojí úspěšný režisér James Ponsoldt, který patří k mladší filmařské generaci. Na kontě má jen asi pět filmů ale i ty se zařadili mezi poměrně úspěšné a získal za ně řadu nominací na filmové ceny, včetně těch na legendárním festivalu Sundance. Scénář napsala dvojice James Ponsoldt a Dave Eggers a to na motivy knihy druhého jmenovaného. Co se týká dalších technických profesí, tak za kameru se postavil  Matthew Libatique a hudba složil Danny Elfman.

Zaujme i herecké obsazení, ve kterém nechybí  Emma Watson, Tom Hanks, John Boyega, Karen Gillan, Patton Oswalt, Bill Paxton, Glenne Headly, Ellar Coltrane, Poorna Jagannathan, Amir Talai, Nate Corddry a v druhé řadě pak Ellen Wong. To je opravdu silná sestava, která stojí více než za zdvižené obočí.

V hlavních rolích Tom Hanks a Ema Watson.

Příběh

Firma The Circle patří mezi vizionáře ve světě technologií. Už dávno nejde jenom o software, ale vytváření nového kompletně digitálního světa. Firma si vybudovala silnou pozici, která ji skutečně dovoluje měnit běh věcí. Šéf firmy je vizionář, jehož hlavní vizí je všechno sdílet, protože sdílet přeci znamená starat se. V takovém světě není místo pro války, sváry a chudobu. Prostě dokonalé místo k žití. Začíná od své společnosti, které se snaží proměnit v místo, kde se lidé budou cítit opravdu dobře.

Do firmy přichází mladá ambiciózní dívka Mae. Ta je touto představou budoucnosti nadšená a chce se k ní připojit. Už jenom samotnou osobu šéfa je doslova unešená. Všechno se zdá ideální. Společnost Circle právě chystá experiment. Má to být revoluce ve sdílení, která konečně přinese blahobyt celému světu. Mae se do něj přihlásí dobrovolně. To ještě netuší, že pro ni osobně to bude spíše noční můra.

Film The Circle online

Dramatický sci-fi thriller The Circle už na vás čeká online ke zhlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu pohodlně a doslova na pár kliknutí myši. Film měl svojí premiéru na konci dubna, ale vy si ho přehrajete, kdy se to bude hodit právě vám.

Závěr

Čím zakončit recenzi filmu The Circle? Nemůžeme jinak, než konstatováním, že se nám tento snímek opravdu líbil a můžeme vám ho jenom doporučit ke zhlédnutí. S námi si ho pustíte opravdu jednoduše a zvládne to naprosto každý. Ema Watson a Tom Hanks v hlavních rolích jsou skvělí. Také příběh nás opravdu zaujal. Je to napínavé sci-fi, které se však nebojí dotýkat současných problémů. Zkrátka a jednoduše režisér James Ponsoldt odvedl na tomto filmu skvělou práci a nám nezbývá nic jiného, než vám toto jeho dílo doporučit.