Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny online

Film Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny online ke zhlédnutí. Nový válečný film režiséra Mela Gibsona podle skutečných událostí. Je to příběh Američana Desmonda Dosse, který se přihlásil jako dobrovolník do druhé světové války. Jenže z přesvědčení odmítl sloužit se zbraní.

Pokračování textu Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny online

Egon Schiele online

Film Egon Schiele online ke zhlédnutí pro vás. Zbrusu nový dramatický snímek o životě jednoho velkého umělce. Malíř a grafik, který se na počátku 20. století dokázal opravdu velmi prosadit a zaujmout široké davy svou originální tvorbou. Takové je toto životopisné drama režiséra Dietera Bernera.

Pokračování textu Egon Schiele online

Snowden online

Film Snowden online ke zhlédnutí. Působivý životopisný, thriller o Edwardu Snowdenovi. Takový je nový hraný film slavného režiséra Olivera Stona. Je to snímek, který si za žádných okolností nemůžete nechat ujít. Film ukazuje příběh jednoho neobvyklému muže i to, jak dokážou tajné služby zasahovat do milionů obyčejných životů.

Pokračování textu Snowden online

Argo online

Film Argo online ke shlédnutí. Působivé historické drama Bena Afflecka. Přesně takový je skvělý film Argo, který vám můžeme nejenom doporučit, ale rovnou jsme ho pro vás také přichystali online ke zhlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a kdykoliv se vám jenom zachce.

Pokračování textu Argo online