Anděl Páně 2 premiéra

Pohádka Anděl Páně 2 patří k nejočekávanějším pohádkám za opravdu hodně dlouhou dobu. Už brzy půjde do kin. Jenže kdy to vlastně přesně bude? Určitě jste na to už zvědaví a my pro vás máme odpověď a krátké představení této novinky.

Anděl Páně 2 bude mít premiéru v kinech ve čtvrtek 1. 12. 2016. V českých kinech tak poběží nejméně po celý prosinec a vy si můžete s rodinou zpříjemnit Vánoční svátky návštěvou právě tohoto hezkého snímku. S tím ostatně souvisí i to, že v televizi letos tuto pohádku rozhodně neuvidíme. Podle všeho bychom se měli dočkal další rok na Vánoce 2017. Pravidla jsou jasná. Pokud to nevydržíte, tak musíte zkrátka do kina.

Nová česká pohádka Anděl Páně 2.

Anděl Páně patří jednu z mála moderních pohádek, která se opravdu ujala a dokázala diváky zaujmout. Vděčí za to originálnímu příběhu a jistě i skvělému hereckému obsazení.

První Anděl Páně měl premiéru v roce 2005. Natočil ho režisér Jiří Strach a jako námět mu posloužila předloha napsaná neznámější českou spisovatelkou Boženou Němcovou. Nyní po téměř dlouhých deseti letech je tady druhé pokračování. Co jistě potěší je to, že alespoň u tvůrčího teamu se nic moc nezměnilo. Snad jenom kromě jméno scénáristy, kterým se pro tentokrát stal zkušený Marek Epstein.

Kdy bude mít pohádka Anděl Páně 2 premiéru?

Co ale obzvláště potěší je herecké obsazení. V tom budou zářit nejlepší čeští herci jako například Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Vica Kerekes, Anna Čtvrtníčková, Jiří Bartoška, Bolek Polívka, Vojtěch Dyk, Pavel Liška nebo Stanislav Majer. Potěšující je, že zůstalo stejné obsazení hlavní dvojrole anděla Petronela – Ivana a Trojana a čerta Uriáše – Jiřího Dvořáka.

Anděl Páně 2 příběh

Opět se podíváme do nebeských výšin, kde se anděl Petronel připadá takový nedoceněný. Čert mu radí ať ochutná zakázané jablko poznání a bude vědět věci, které zná jenom samotný pánbůh. Po předchozí zkušenosti ale Petronel přeci jenom odolává svodům čerta. Skrytě v něm ale doutná plamínek pochybnosti a touhy. Čert je čím dál tím dotěrnější. Nakonec se tihle dva poperou. Jablko spadne a zakutálí se až na svět. Oba dva se pro něj musí vydat, jinak by z toho mohl být opravdu velký problém.

Na Zemi je právě pořádný rej. Lidé slaví svátek svatého Mikuláše. Alespoň oba dva lépe zapadnou. A brzy se potkají se spoustou zajímavých lidí jako například: malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem nebo se sympatickým Párkařem. A jak už asi tušíte, tak než skutečně objeví ono kouzelné jablko, tak je čeká mnoho dobrodružství a velkých zážitků. My se u jejich hledání docela nasmějeme.