Anděl Páně 2 online

Pohádka Anděl Páně 2 online pro vás. Zbrusu nová pohádka režiséra Jiřího Stacha už tady na vás čeká. S námi si jí budete moci přehrát přes internet opravdu snadno a doslova na pár kliknutí myši. Využijte toho dokud můžete. Podle všeho je to nejlepší česká pohádka za hodně dlouhou dobu!

Právě a jenom pro vás tady máme tu exkluzivní a možná dokonce až luxusní možnost přehrát si film Anděl Páně 2. S námi si ho budete moci pustit opravdu maximálně jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Film navazuje na legendární pohádku z roku 2005, která už takřka zlidověla. Režisér Jiří Strach původně pokračování ani neplánoval, ale po velkém úspěchu jedničky to nakonec přišlo tak nějak samo. I když čekání na dobrý scénář bylo dlouhé. Ten dodal až zkušený Marek Epstein. Opět nás tak čeká skvěle obsazený film, který v mnoha ohledech jistě zaujme.

Anděl Páně 2 online pro vás.

V kinech měla pohádka premiéru 1. 12. 2016. Je tak jasné, že tento rok se o Vánoce vysílat nebude. Vy ale rozhodně nemusíte čekat! Stačí se pohodlně usadit a s námi si tento opravdu hezký film pustíte pohodlně doslova na pár kliknutí myši.

Recenze filmu Anděl Páně 2

Anděl Páně 2 je pohádka, která navazuje na první díl. Opět se tedy setkáme s nezbedným andělem Petronelem, kterého skvěle zahrál Ondřej Trojan a pak s nezbedným čertem Uriášem. Petronel stále pracuje u Nebeské brány a připadá si tak nějak nevyužitý. Má přeci mnohem daleko větší potenciál. Společnost mu tady dělá i čert Uriáš, který využívá situace, aby ho sváděl k různým nekalostem. Dokonce ho začne přemlouvat, aby si utrhl jablko ze zakázaného stromu poznání. Kdo ho sní bude vědět všechno na světě. A proto je to samozřejmě zakázané.

Pohádka režiséra Jiřího Stracha.

Čert Uriáš hlodá Petronela opravdu dlouho a systematicky. Skoro už to vypadá, že dá na jeho špatnou radu. Nakonec si ale přeci jenom Petronel vzpomene, kam ho to zaválo posledně a tak si to rozmyslí. Celé to dokonce skončí menší potyčkou. Na tom by nebylo nic strašného, kdyby přitom jablko neztratili a ono se zakutálelo na zem.

V roli anděla Petronela opět uvidíme Ondřeje Trojana.

A průšvih je na světě! Čert i anděl se musí vydat na zem a jablko přinést zpátky Pánu Bohu. Alespoň mají štěstí, že na zemi se právě slaví svátek svatého Mikuláše a tak si nemusí brát ani žádný převlek. Snadno splynou s davem a dokonce dostanou šanci přivydělat si nějakou tu zlatku. Pobyt na zemi je pro ně pak dobrodružství se vším všudy. Potkají zde spoustu opravdu velmi zajímavých lidí. Setkávají se s malou a vlídnou Anežkou a později dokonce s její nádhernou maminkou Magdalenou. Pak natrefí na partu nepoctivých koledníků, na škudlivého pana Košťála a ještě na sympatického Párkaře, kterému chybí ke štěstí jenom kousíček. A co ono jablko poznání? Podaří se jim ho najít? To vám samozřejmě už prozradit nemůžeme.

Česká nás hezký příběh inspirovaný pohádkou Boženy Němcové.

Anděl Páně 2 je opravdu hezká česká pohádka s obrovskou porcí humoru. Film je zasazen do krásně zasněžených kulis. Natáčelo se i v Českém krumlově. Příběh je inspirován pohádkou z pera spisovatelky Boženy Němcové. A těšit se můžeme i na přední české herce jako: Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Vica Kerekes, Anna Čtvrtníčková, Jiří Bartoška, Bolek Polívka, Vojtěch Dyk, Pavel Liška nebo Jiřina Bohdalová.

Trailer k filmu

Video ukázka z filmu Anděl Páně 2. Přehrajte si následující video ukázku s touto krásnou pohádkou, která vám napoví víc, než cokoliv jiného.

Anděl Páně 2 hodnocení

Anděl Páně 2 se opravdu povedl. V tomto ohledu musíme před režisérem Jiřím Strachem opravdu smeknout. Natočil opravdu velmi poutavou pohádku, která se svými kvalitami hravě vyrovná jedničce. Oba filmy sice dělí více, než deset let, ale hlavně jedinečnou atmosférou se podařilo navázat opravdu perfektně. Nevíme jak víc vám tento film vynachválit, ale pravda je že je to opravdu úžasný snímek bez kompromisů. A vy ho rozhodně musíte za každou cenu vidět. Přejeme vám příjemnou zábavu a hezky strávené chvíle s tímto snímkem!