Já, padouch 3 – celý film online

Film Já, padouch 3 online pro vás. Přehrajte si přes internet celý animák Já, padouch 3. Čeká na vás opravdu nevšední a zábavná podívaná. Jak si asi vede polepšený zločinec Gru a jeho tři malé holčičky? Asi tušíte, že to nemá úplně lehké, obzvláště když zjistí, že má ještě bratra o kterém nevěděl.

Pokračování textu Já, padouch 3 – celý film online

Mini šéf online

Film Mini šéf online ke zhlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet novou animovanou komedii pro celou rodinu. Zábavná komedie režiséra Toma McGratha vás zaručeně pobaví. Je to příběh o jednom klukovi, který na první pohled vypadá docela nevině. Jenže je to velké zvíře a šéf nadnárodní korporace.

Pokračování textu Mini šéf online

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa online

Film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa online ke zhlédnutí. Nový animovaný snímek pro celou rodinu je tady! A vy si ho budete moci vychutnat hezky pohodlně doma. Film režisérskou dua Ron Clements a John Musker přináší opravdu velkou porci zábavy a dobrodružství.

Pokračování textu Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa online

Trollové online

Film Trollové online ke shlédnutí. Nový americký animák pro celou rodinu Trollové je tady. Bláznivý skřítci s velkými čupřinami se vrací ve svém vlastním velkolepém animovaném dobrodružství. To vše v režii Ananda Tuckera. Video s filmem už na vás čeká pohodlně a zdarma přímo zde.

Pokračování textu Trollové online

Lichožrouti online

Film Lichožrouti online ke shlédnutí. Nový český animovaný film Lichožrouti je tady! Očekávaný a originální – přesně tak by se dal shrnout film režisérky Galiny Miklínové. Je to příběh o potvůrkách, kteří žijí skrytě mezi lidmi, a živí se jejich ponožkami. Vždy ale jenom těmi lichými kusy.

Pokračování textu Lichožrouti online

Trollové trailer

Trollové trailer je tady. Ukázka k novému animovanému filmu studia Dreamworks Trollové. Podzim už je v plném proudu, přesto i nyní se můžeme dočkat skvělých animovaných filmů pro celou rodinu. Jedním z nich je i úplná novinka jménem Trollové. Legrační skřítci s velkou čupřinou, tak jak si je pamatujeme z našeho mládí, konečně ožívají i ve svém vlastním celovečerním filmu. A čeká je velkolepé dobrodružství! Film startuje v kinech 3. Listopadu 2016. Ještě, než se tam vydáte i vy, tak si můžete prohlédnout následující trailer. Pevně věříme, že vás velmi příjemně navnadí.

Pokračování textu Trollové trailer