Láska Rohatá online ke zhlédnutí

Film Láska Rohatá online pro vás. Podívejte se přes internet na novu českou pohádku režiséra Hynka Bočana. Vznikla v roce 2009 a hlavní roli uvidíme mimo jiné Jiřího Mádla  Táňu Pauhofovou. Je to krásná česká pohádka o lásce, ve které samozřejmě nemůžou chybět čerti. A bude jich opravdu požehnaně!

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme pohádku Láska Rohatá. Ta se natáčela už v roce 2009 a nepatří tak k těm úplně nejnovějším. Na tom ale vlastně nesejde. To důležité je, že s námi si můžete tento povedený film přehrát online přes internet. Video s pohádkou jsme pro vás totiž nahráli ve výborné kvalitě a přichystali ho přímo zde online ke zhlédnutí. To zní jako opravdu dobrá nabídka, po které byste měli co nejdříve skočit.

Láska Rohatá online ke zhlédnutí pro vás.

Recenze filmu

Snímek natočil zkušený režisér Hynek Bočan. Určitě znáte i jeho slavnou pohádku S čerty nejsou žerty z roku 1984 nebo populární seriál Záhada hlavolamu z roku 1969. Je to velmi zkušený režisér, který tento žánr opravdu umí. Scénář filmu pak napsal Karel Žalud, pro kterého to byla jeho první pohádka, i když jinak také patří mezi velmi zkušené tvůrce. Za kameru se postavil Vladimír Holomek a hudbu složili společně Jaroslav Uhlíř a Jan Štěpánek.

Herecké obsazení filmu také není vůbec špatné. Kromě jmenované hlavní dvojice se můžete těšit na další známé a skvělé české herce jako například: Jiřina Bohdalová, Miroslav Táborský, Naďa Konvalinková, Hana Vagnerová, Oldřich Vlach, Pavel Zedníček, Matěj Hádek nebo Oldřich Navrátil.

Krásná česká pohádka přímo zde.

A o čem to bude? Celý příběh začíná v jedné opravdu hodně zapadlé krčmě. Je ukrytá někde hluboko v brdských lesích a scházejí se zde samé podivné osobnosti. A ono to má i jeden opravdový důvod. Už od pradávna je to místo, kde se scházejí čerti. To však neví dva malý zlodějíčci Berta a Vitouš, jenž se zde usídlí. Náhodou se tady poflakuje i skutečný čert Záprtek. Je to ale vlastně jenom čertovský učeň a kuchaříček, kterého nikdo nebere vážně.

Když se náhle objeví pekelná inspekce, tak se naši dva podvodníčci vydávají raději za skutečné čerty. Jenže nemají pekelný úpis. A tak pošlou nebohého Záprtka, aby jim ho sehnal.

Film režiséra Hynka Bočana s Jiřím Mádlem v hlavní roli.

Mezitím v nedalekém zámečku žije bohatá milostpaní, jenž tuze miluje zlato. Dokonce tak, že si usmyslí, že musí mít zlaté oči. Jenže ty nedokáže vyrobit ani její osobní zlatník. Jemnost paní tedy pošle svou služebnou Anička do světa. Nesmí se vrátit, dokud jí nezajistí ony zlatý voči.

Jak už asi tušíte, tak Záprtek a Anička se potkají. A kdo ví, třeba si snad nakonec i pomůžou k tomu, aby splnili své jinak nesplnitelné úkoly. Nás tak čeká krásný pohádkový příběh se spoustou zvratů a hlavně prvotřídního humoru. Zkrátka něco, co si rozhodně nemůžete nechat ujít.

Láska rohatá online

Video s filmem Láska rohatá pro vás. Jedná se o krátký trailer, který vás uvede do atmosféry filmu lépe, než cokoliv jiného. Pro přehrání online si aktivujte přehrávač v horní části těchto webových stránek.

Závěr

Láska rohatá je krásná a originální pohádka. Je to film plný čertů a hlavně úžasného humoru. Proto se na film tak dobře kouká a my vám ho rozhodně můžeme jenom doporučit. Skvělé je herecké obsazení i atmosféra filmu, jenž je opravdu jedinečná. Hynek Bočan dokazuje, že režisérskému řemeslu rozumí dokonale a povedlo se mu natočit pohádku, ke které se jistě budeme všichni rádi vracet. Tak na co ještě čekáte? Pojďte do toho přeci s námi a dobře se bavte. Nic víc, si snad ani přát nemůžeme. Vlastně ještě k tomu přiberte rovnou celou rodinu, protože tak je to přeci nejlepší.