Film Holky na tahu online

Americká komedie Holky na tahu online ke zhlédnutí. Jak to dopadá, když se sejdou nejlepší kamarádky ze školy po deseti letech? Hodně bláznivě a divoce. Bohužel to odnese jeden striptér, jehož mrtvoly se následně budou muset hodně šikovně zbavit. Pět kamarádek si užije větší vzrušení, než si mohli jenom naplánovat.

Přehrajte si přes internet film Holky na tahu online. Novou bláznivou komedii, která navazuje na úspěšnou šňůru bláznivých komedií jako například Pařba ve Vegas. Tohle je vlastně hodně podobné, i když hlavními hrdinkami jsou holky! I ty se ale dovedou pořádně odvázat. Film šel do českých kin od 22. června 2017, ale vy si ho s námi můžete přehrát třeba právě hned a tady.  Čeká vás 96 minut napěchovaného komediálního dramatu, jenž jenom tak nemá srovnání.

Film Holky na tahu online pro vás.

Tvůrci a herci

Za filmem stojí zkušená režisérka Lucia Aniello. Doposud tedy točila hlavně seriály, ale to se odteď asi hodně změní. Je to nadaná mladá režisérka, která má opravdu drive a zajímavou tvorbu. K Holkám na tahu dokonce napsala i scénář a to společně s Paulem W. Downsem, se kterým spolupracuje už dlouho. Zajímavostí je, že Downsem dokonce i hraje a tak si malou roličku střihl i v tomto filmu.

Za zmínku určitě stojí i herecké obsazení, které je plné prvotřídních hvězd filmového plátna. Můžete se tak určitě těšit na Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Zoë Kravitz, Jillian Bell, Ilana Glazer, Colton Haynes nebo Demi Moore.

Zábavná americká komedie o pětici spolužaček z vejšky.

Příběh

Tahle pětice kamarádek byla na vejšce doslova nerozlučná. Prožili si spolu téměř vše a nikdo z nich dozajista nelituje. První lásky, mejdany, i společné šprtání na zkoušky. Všechny to dali a rozprchli se do světa. Teď po deseti letech se ale rozhodli sejít. Z většiny už jako zapoatřené dámy nezřídka s vlastními rodinami. Svůj reunion si naplánovali do slunného Miami, kde si plánují celý víkend užívat.

Hned první bod programu se ale hodně zvrtne. Naše partička si totiž objedná striptéra. No a shodou nešťastných náhod ho zabijí. Co teď?! Co jenom budou dělat bezvládným tělem nebožtíka. Samozřejmě nemůžou jít jenom tak na policii, protože by se někdo ještě mohl vyptávat, jak k tomu vlastně došlo.

Jak to celé nakonec dopadne?

Snaží se to celé zamaskovat a dělat jakoby se nic nestala. Jenže jsou to přeci jenom obyčejné holky a nemají žádné zkušenosti s odklízením mrtvoly. Dostanou se tak do celé série nepředvídatelných událostí, jenž jim pořádně zamotá hlavy. Čeká je jízda plná ukrutného dobrodružství, jenž si neuměli představit ani ve svých nejdivočejších snech!

Film Holky na tahu online

Americké komediální drama Holky na tahu už na vás čeká k přehrání přes internet. S námi si ho můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma doslova na pár kliknutí myši. Jednodušší už to opravdu ani být nemůže. Holky na tahu online jenom pro vás!

Závěr

Holky na tahu je opravdu povedená komedie. Bláznivá, která má spád a místy i dokonce skoro dramatické chvilky. Na film se dívá opravdu moc dobře a těch 96 minut vám uteče doslova jako nic. Pevně věříme, že dáte filmu alespoň trochu šanci a pustíte si ho s námi. Režisérka Lucia Aniello se svým teamem odvedla opravdu velký kus práce, což je na výsledku velmi pozitivně znát. Tenhle pohodový snímek vám zkrátka můžeme jenom doporučit a věříme, že si na něj rozhodně uděláte čas.