Zahradnictví: Rodinný přítel online

Fenomenální český režisér Jan Hřebejk si pro nás připravil rovnou trilogii filmů, která bude zasazená do naší moderní minulosti. První film se jmenuje Zahradnictví: Rodinný přítel a zavede nás do pohnutých 40. let. Toto zajímavé drama si s námi můžete přehrát jednoduše a pohodlně online.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí film Zahradnictví: Rodinný přítel, jenž měl premiéru v českých kinech 27. 4. 2016. Vy to však s námi nemusíte ani v tom nejmenším řešit, protože si to můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma. Film láká nejenom na jméno režiséra, ale i skvělé herecké obsazení a v neposlední řadě i velmi hutný příběh, který má rozhodně co nabídnout. A vlastně to bude i docela poučné vzpomínání.

Zahradnictví: Rodinný přítel online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Za snímkem stojí fenomenální český režisér Jan Hřebejk, který si kvalitou i množstvím svých filmů vydobyl výsadní postavení v českém filmovém průmyslu. Vždyť občas točí i dva filmy do roka. Jenže i to mu zřejmě bylo málo a tak se rozhodl natočit rovnou filmovou trilogii. Je to příběh zasazený do minulosti, ale nejde o žádné roztomilé retro. Děj předchází známým Hřebejkovům Pelíškům a možná proto je o to temnější. Jedná se o dramata, které popisují osudové příběhy, hned tří rodin. Půjde o rodiny leteckého radiotelegrafisty, rodinu majitele kadeřnického salonu a rodinu majitele zahradnictví. Jejich osudy se protnou v různých dobách i situacích.

Herecké obsazení je plné hvězd a můžeme se těšit na herce jako například Ondřej Sokol, Aňa Geislerová, Jiří Macháček, Lenka Krobotová, Gabriela Míčová, Klára Melíšková, Martin Finger, Karel Dobrý, David Novotný nebo Sabina Remundová. To je opravdu silná sestava.

Co se týká scénáře, tak ten napsal Petr Jarchovský a nebude to jistě jejich první spolupráce. Za kameru se postavil Bartek Cierlica a hudbu složil Petr Ostrouchov.

Působivá trilogie je prequelem Pelíšků.

Příběh

Příběh filmu nás zavede do temných 40. let. Československo je okupováno a i když se na našem území ještě neválčí, tak obyvatelstvo strádá. Nejvíc pak ženy a děti. Muži jsou odvlečeni musí pracovat pro Říši. To postihlo i tři mladé ženy a dvě děti. Všichni čekají na návrat svých vězněných mužů a otců. Jediný kdo této malé rodinné komunitě pomáhá je lékař Jiří. Dělá to zcela nezištně, ale blízkost v nelehké době přeci jenom sbližuje. Jenže i lásku to dusí a ta nemůže naplno propuknout. Jak celý příběh dopadne nikdo neví, protože se žije z hodiny na hodinu.

Zahradnictví: Rodinný přítel online ke zhlédnutí

Film Zahradnictví: Rodinný přítel jsme si pro vás přichystali online přímo zde na této webové stránce. S námi si ho budete moci stáhnout opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Je to opravdu jedinečná příležitost, která se nemusí opakovat, tak do toho pojďte co nejdříve s námi!

Závěr

Zahradnictví: Rodinný přítel je opravdu povedený dramatický film. Je napínavý a má zajímavý příběh. Rozhodně to není žádné plytké drama, ale vyprávění, které má přesah. Je uvěřitelné a autentické a ukazuje část naší historie, o kterou bychom se rozhodně měli zajímat. Zároveň je to hluboký lidský příběh, který si zkrátka zaslouží naší pozornost. Skvělé herecké obsazení jenom podtrhuje kvality filmu. Zkrátka a jednoduše vám film Zahradnictví: Rodinný přítel doporučujeme. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Přehrání je opravdu jednoduché a zvládne ho snad úplně každý.