Zázračný nos online

Pohádka Zázračný nos online ke zhlédnut pro vás. Přehrajte si přes internet novou Česko-Slovenskou pohádku, která měla premiéru ne druhý svátek vánoční v pondělí 26. 12. 2016. Čeká nás opravdu hezký a originální snímek, který rozhodně v mnohém potěší.

Nová pohádka slovenského režiséra Stanislava Párnického zaujme svou výpravou i originalitou. Je to krásný příběh, který potěší nejenom o Vánocích, ale prakticky v jakoukoliv roční dobu. Je to originální vyprávění, ve kterém bude důležitou roli hrát i velmi záhadné řemeslo voňavkářství. Herecké obsazení pohádky je velmi atraktivní a nechybí v něm ani známý čeští a slovenští herci. Co na to říkáte? Nemáte chuť se na tento film podívat s námi?

Zázračný nos online ke zhlédnutí.

Video s pohádkou Zázračný nos jsme pro vás nahráli ve skvělé HD kvalitě. Vy si tak budete moci vychutnat tento snímek opravdu jednoduše a zdarma. To všechno jenom na pár kliknutí myši. Pro aktivaci přehrávače se stačí jenom přihlásit v horním rohu této webové stránky.

Recenze filmu

Příběh vypráví o jedné velmi krásné princezně jménem Diana. Ta žila ve spokojeném a krásném království a na první pohled jí nikdy nic nechybělo. Jediná věc jí vždy rmoutila. Už když byla malá, tak jí její otec – pan král přislíbil jako ženu pro vévodu Filipa. Na tom by nebylo nic hrozného. Filip vypadá jako moudrý a celkem příjemný šlechtic, který ví co se sluší a patří. Jenže princezna Diana chce víc. Urputně touží po pravé romantické lásce a má velké pochybnosti, zda jí právě tu dokáže Filip dát.

Nová Česko Slovenská pohádka.

Jednoho dne se tajně vyplíží na jarmark, kde jí tajemný muž slíbí odpovědi na všechny její otázky. Netuší, že je to mocný čaroděj. Musí jenom vypít kouzelný lektvar. Princezna tak udělá, ale následkem toho jí naroste dlouhý nos. Chudák neví, co si má počít. Nejdříve se jenom zavře na zámku, aby jí její otec ani vévoda Filip neviděl. Pak jí ale dojde, že se takto nemůže skrývat věčně.

Opravdu zábavný příběh pro celou rodinu.

Nakonec uteče za zámku, aby našla tajemného kouzelníka a ten jí pomohl nehezkého chobotu se zbavit. Venku čeká na Dianu mnoho dobrodružství a nástrah.Brzy zjistí, že její nos sice není zrovna krásný, ale alespoň je kouzelný. Bude to obrovské dobrodružství na jehož konci snad princezna objeví co je v životě skutečně důležité a najde i svojí vytouženou pravou lásku.

Trailer k filmu

Video ukázka z filmem Zázračný nos. Pojďte si pustit kousek této nové Česko Slovenské pohádky, abyste věděli, že si rozhodně nemáte nechat ujít ani její zbytek.

Zázračný nos hodnocení

Pohádka Zázračný nos se podle našeho názoru opravdu velmi povedla. Konečně tady máme příběh, kterému nechybí opravdu nic. Je zábavný, hravý a natočený v krásných prostředích. Na této pohádce velmi oceňujeme i herecké obsazení. V hlavních rolích uvidíme neokoukané tváře jako například: Kristína Kanátová, Petra Šimberová, Ján Dobrík nebo Pavel Višňovský. Ve vedlejších rolích, ale samozřejmě nechybí ti neznámější a nejlepší čeští a slovenští herci. Film je vtipný, svižný a jeho 103 minut vám uteče jako voda. Jsme rádi, že Česká televize podpořila vznik této pohádky a my se tak dočkaly její premiéry na ČT 1 v pondělí 26. 12. 2016. Tahle pohádka je ale tak dobrá, že by se klidně mohla vysílat i na štědrý den. Od srdce říkáme, že se nám prostě líbí. A vy na nic nečekejte a přehrajte si jí s námi online. Už tu na vás přeci čeká!