Marguerite a Julien online

Film Marguerite a Julien online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet tento povedený snímek pro celou rodinu. Připravili jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Je to historické, romantické, drama, které vás pohltí svým příběhem.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přímo zde na této webové stránce připravili online ke zhlédnutí film Marguerite a Julien. Je to snímek režisérky Valérie Donzelli původem z Francie. Je to vyprávění na pomezí několika žánrů, který vás uchvátí atmosférou, ale i propracovaný, příběhem. V českých kinech měl film premiéru 8. 12. 2016 v hlavním vysílacím čase. Vy to ale nemusíte blíže řešit, protože jsme pro vás tento film připravili hezky pohodlně a zdarma online ke zhlédnutí.

Marguerite a Julien online pro vás.

Recenze filmu

Za filmem stojí Francouzka Valérie Donzelli, která je známá spíše jako herečka. Nějakou dobu už se však věnuje i režii a toto je její pátý film. Zajímavostí je, že k tomuto snímku si dokonce i napsala scénář a to společně s Jérémie Elkaïmem a Jeanem Gruaultem. Hereckou roli ve filmu přijali například Anaïs Demoustier, Jérémie Elkaïm, Frédéric Pierrot, Aurélia Petit, Catherine Mouchet, Bastien Bouillon, Sami Frey nebo Geraldine Chaplin. Pravděpodobně nikoho z nich asi ani neznáte a ono je to vlastně jedno. To hlavní co potřebujete vědět je to, že jsou to opravdu dobří herci.

Působivé drama o lásce mezi sourozenci.

A co příběh? Ten je samozřejmě alfou a omegou každého filmu a tak vám o něm přeci jenom něco prozradíme. Hlavním hrdinou je Julien a Marguerite de Ravalet. Už podle honosného jména je poznat, že se jedná o šlechtice. Jsou to syn a dcera lorda z Tourlaville. Je to zvláštní sourozenecký pár, který si je od malinka velmi blízký. Své aristokratické dětství prožívají odloučení od ostatních lidí a tak se není čemu divit, že jejich láska se postupně mění ve vášeň.

Nakonec zbývá jenom útěk.

Okamžik, kdy si spolu začnou něco víc, je tak jenom otázkou času. A brzy skutečně dojde k jejich spojení a všechno se navíc provalí. Je z toho samozřejmě obrovský skandál a proti nechápající mladé dvojici se obrací obrovský hněv všech okolo. Ten je nakonec donutí k tomu nejzazšímu řešení. Útěk! Jenže kam můžou jít. Film Marguerite a Julien je romantickou pohádkou a zároveň dramatem s hlubokým příběhem o lásce, nenávisti a nepochopení.

Trailer k filmu

Video s ukázkou z filmu Marguerite a Julien, které vám ukáže to hlavní, co byste o tomto filmu měli vědět. A to nejdůležitější je, že vás zasvětí do atmosféry, tohoto historického komorního příběhu.

Marguerite a Julien hodnocení

Hodnotit tento snímek není vůbec nic jednoduchého, už jenom protože stojí na hranici několik žánrů. Chvilku vypadá jako pohádka, pak historický snímek a nakonec jako komplikované vztahové drama. Je to přesně ten film, který vás strhne svým příběhem. Zároveň je to jeden z těch filmů, který vyvolává více otázek, než odpovědí. Každopádně jako celkem se nám film Marguerite a Julien opravdu hodně líbil a můžeme vám ho jedině doporučit online ke zhlédnutí. S námi si ho navíc můžete přehrát opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Využijete tuto nataženu ruku?