Začít znovu online

Film Začít znovu online ke zhlédnutí. Nové Francouzsko Německé drama od režisérky Mia Hansen-Løve. Je to zdánlivě obyčejný příběh jedné ženy, která si žije svůj běžný život. Tou ženou je Nathalie a všechno u ní klape jako po drátku. Až do doby, než se jí rozhodne opustit manžel.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí film Začít znovu nebo také v originálním názvu „L’avenir”. Je to zajímavý koprodukční film s hlubokým příběhem. Stojí za ním mladá francouzská režisérka Mia Hansen-Løve z Paříže. Ta film nejenom režírovala, ale dokonce si k němu i sama napsala scénář. Za kameru se postavil Denis Lenoir. Z hereckého obsazení se pak můžete těšit na Isabelle Huppert, André Marcon, Edith Scob, Roman Kolinka, Sarah Le Picard, Solal Forte, Marion Ploquin a dokonce na Nicolase Sarkozy.

Začít znovu online ke zhlédnutí.

Snímek Začít znovu měl svojí premiéru v českých kinech 1. 12. 2016. Ačkoliv se nejedná o film, který by drtil žebříčky návštěvnosti, tak je to velmi inteligentní a zajímavý snímek, který si zaslouží vaší pozornost. Film nabídne celkem 98 minut zábavy. Celý snímek už na vás čeká v HD kvalitě, abyste si ho mohli přehrát opravdu jednoduše doslova na pár kliknutí myši.

Recenze filmu Začít znovu

Hlavní hrdinkou filmu je sympatická rusovláska Nathalie. Ta je učitelkou filozofie na pařížské střední škole. Je to usměvavá žena, často velmi zahloubaná do svých myšlenek. Tento postoj na život se snaží předat i svým žákům, i když to samozřejmě není nic jednoduchého. Pro svojí milou povahu je však oblíbená i ve škole.

Francouzsko Německé drama, které vás uchvátí.

Nathalie je obyčejná žena a kromě práce má i spoustu svých všedních povinností. Má manžela, dvě děti a maminku, která se jí snaží pořád do všeho mluvit. Navíc si ráda udělá čas i na své bývalé studenty, kterým pomáhá proniknout hlouběji do tajů filosofie a vlastně i bytí obecně. Zkrátka běžný život, který po celém světě žijí tisíce dalších lidí. Nebo alespoň velmi podobně.

Ani osudový okamžik v životě Nathalie nemá punc jedinečnosti. Její manžel se jí rozhodne opustit kvůli jiné mladší ženě. Jednoho dne jí to suše oznámí a brzy je pryč. Bez emocí a rozruchu. Všechno je ale najednou úplně jinak. Nathalii objevuje svůj nový život. Čekají jí smutné chvíle plné samoty. Ale na druhou i chvíle i objevuje znovu nabitou svobodu. Jak s ní ale může učitelka filosofie naložit?

Začít znovu je opravdu působivý a poetický film, který má zajímavý příběh a hlavně atmosféru.

Trailer k filmu

Video ukázka filmu Začít znovu. Následující trailer vám v maximální kvalitě představí tento film. Pojďte se ponořit do jeho působivé atmosféry.

Začít znovu hodnocení

Film Začít znovu online ke zhlédnutí. Tento snímek přináší opravdu velmi působivý a zajímavý příběh jedné ženy, která však může být předobrazem pro mnohé další. Nathalii je ale učitelka filosofie a tak dovede brát svůj život s daleko větším nadhledem. Dokáže o jednotlivých věcech přemýšlet, ale to neznamená, že by byla imunní vůči nemocím. Zkrátka a jednoduše je to povedený film, který vám rozhodně můžeme doporučit ke zhlédnutí. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!