Špinavej kšeft online

Film Špinavej kšeft online ke shlédnutí. Nová Belgicko-Francouzská komedie právě pro vás. Jacques je vlastně úplně obyčejný chlápek. Slušňák, který si hledí svého, chodí do práce a baví se. Jenže pak zavře továrna, kde pracoval, a on nemá jinou možnost než dát se na dráhu zločinu.

Zábavný film Špinavej kšeft online ke zhlédnutí. Přímo zde a právě pro vás jsme tady připravili tuto trochu ujetou, ale jinak velmi zábavnou komedii. Je to opravdu našlapaný snímek, který rozhodně stojí za vaší pozornost. V kinech měl film premiéru ve čtvrtek 22. 12. 2016. S tím se ale vy nemusíte nijak blíže zaobírat. To hlavní totiž je, že vy si tento film můžete přehrát s námi a to naprosto pohodlně a zdarma online. Je to tak. My jsme pro vás totiž tento film přichystali ke zhlédnutí na pár kliknutí myši. Samozřejmě v prvotřídní kvalitě.

Film Špinavej kšeft online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Za filmem stojí zkušený francouzský režisér Pascal Chaumeil. Ten má za sebou už  celou řadu velmi povedených snímků, i když u nás většinou neznámých. Možná ale znáte něco z jeho poslední tvorby. Jedná se o filmy jako (K)lamač srdcí, Skvělý plán nebo Dlouhá cesta dolů. Scvénář k filmu napsal Michel Blanc. Špinavej Kšeft vznikl podle knihy Iaina Levisona a má velké ambice vás zaujmout.

Příběh filmu se točí kolem může ve středních letech jménem Jacques. Až doposud si žil svůj obyčejný a průměrný život naplněný všedního strastmi i slastmi. Jenže továrna, kde pracoval byla zavřena, a on se tak ocitl na dlažbě. Následkem toho se opravdu hodně zadlužil a trvalo jenom chvíli, než ho opustila i jeho přítelkyně. Prostě život Jacquese jde od desíti k pěti a prakticky každý den je to jenom horší a horší. Co si má tento chudák sakra počít?

Zábavná belgicko-francouzská komedie.

Místní mafián Gardot mu ale nabídne práci, která může všechno vrátit do starých kolejí. Odpustí mu dluhy a možná si i něco vydělá. Celé to má ale jediný háček. Ta práce není úplně čistá. Musí totiž zabít jeho manželku. Jacques to samozřejmě nejdříve kategoricky odmítne. Postupem času ale dozraje i do tohoto rozhodnutí. Vždyť v podstatě nemá na výběr. Lepší práci teď rozhodně nesežene. A ono se mu překvapivě zadaří. Jestli se tak dá mluvit o splnění tohoto špinavého úkolu.

Z Jacquese se stane zabiják opravdu rychle.

Boss Gardot je spokojený. Dokonce pro něj má ještě jednu prácičku. A pak další, a další. Než se Jacques naděje, tak je z něj nájemný zabiják. Bere to čistě profesionálně. Jenže své práce se nehodlá vzdát, ani když se zamiluje do policistky Anity. To může být poměrně velký problém.

Špinavej kšeft online

Film Špinavej kšeft online ke zhlédnutí, tedy alespoň jeho trailer. Následující video vás ve stručnosti zasvětí do filmu a jeho atmosféry. Pokud si chcete přehrát celé video, tak si aktivujte přehrávač v horní části těchto webových stránek.

Závěr

Špinavej kšeft je opravu povedená gangsterská komedie. Je to film, který má opravdu atmosféru a nápad. Hlavní hrdina Romain Duris je opravdu skvělý a je vidět, že své roli dokázal dát opravdu hodně. Toho si na něm skutečně ceníme úplně nejvíc. Celkově se jedná o velmi vyvážený film, který má spád, a jenom těžko na něm hledáme nějaké negativa. Tenhle snímek se zkrátka povedl a stojí za to ho vidět. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si ho přehrát s námi a dobře se bavte! Jednodušší už to v podstatě ani být nemůže.