Sladké sny online

Napínavé Italsko Francouzské drama Sladké sny od vyhlášeného režiséra Marco Bellocchia už na vás čeká online ke shlédnutí. Působivý příběh muže, který v mládí přišel o svou matku a teprve až nyní po dlouhých čtyřiceti letech rozplétá, jak se to všechno vlastně stalo a co to znamenalo v jeho života.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme si na této webové stránce přichystali film Sladké sny. S námi si ho bude moci přehrát opravdu maximálně jednoduše a pohodlně. Je to koprodukční film oceňovaného a zkušeného režiséra Marco Bellocchia, kterému jako námět posloužila úspěšná kniha od spisovatele Massimo Gramelliniho. Do podoby filmového scénáře si ho předělal sám režisér ještě společně s Valia Santella a Edoardo Albinati. Výsledek kupodivu stojí docela za to a my se máme hodně na co těšit.

Sladké sny online ke zhlédnutí.

Film dlouhý 134 minut měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 15. prosince 2016. Vy tuto informaci ale nemusíte nijak blíže řešit, protože s námi si tento snímek přehrajete opravdu jednoduše a pohodlně online. Ano je to tak, my jsme pro vás tento film připravili online ke zhlédnutí přímo zde na této webové stránce.

Recenze

Příběh filmu je velmi dojemný, ale zároveň také napínavý. Celý se točí kolem tajemství, jenž bylo dlouhou dobu skované v obyčejné obálce. Byla to opravdu dlouhá doba, za čtyři dekády dospěly celé nové generace. Někteří lidé ale nemají takové štěstí byť na základní věci jako mít milující rodinu. Přesně to je i případ našeho hlavního hrdiny, jenž byl nucený dospívat sám.

Působivý film o vztahu matky a syna.

Celý život ho trápilo a poznamenalo. Co může být horší, než ztratit svojí maminku, kterou tak bezmezně potřebujete a milujete. Ražisér Marco Bellocchio se dotýká velmi citlivého tématu vztahu dítěte a matky. Celé to ale dělá velmi citlivě a vkusně. Je to jeden z nejobjevnějších kousků italské kinematografie poslední doby a my vám ho můžeme rozhodně doporučit. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte.

Trailer k filmu

Malá ukázka filmu Sladké sny online. Pojďte si pustit trailer, který vám napoví více o tom, zde vám bude stát za to vidět film celý. Pro aktivaci online přehrávače se stačí jenom přihlásit.

Sladké sny hodnocení

Drama Sladké sny není filmem pro každého. Je to velmi duchaplný snímek, s hlubokým příběhem, který ale trochu ustupuje hlavnímu tématu, jenž je vztah dítěte a matky. To je velmi hluboké a důležité téma, které rozhodně není vůbec jednoduché rozluštit. My jsme nadšeni, že můžeme být u toho a právě tento film vám nabídnout online. Tak si ho pojďte pustit a dobře se bavte. Nebo bychom vám snad měli přát klidné rozjímání? Každopádně film Sladké sny je velmi hodnotným a působivým filmem, jenž by si žádný pokročilý divák neměl nechat ujít.