Argo online

Film Argo online ke shlédnutí. Působivé historické drama Bena Afflecka. Přesně takový je skvělý film Argo, který vám můžeme nejenom doporučit, ale rovnou jsme ho pro vás také přichystali online ke zhlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a kdykoliv se vám jenom zachce.

Exkluzivně jenom u nás naleznete film Argo online ke zhlédnutí. Pod krátkým a úderným jménem se skrývá opravdu silný film se zajímavým příběhem. Navíc natočeným podle skutečných událostí, což mu dává opravdu šťávu. V kinech měl snímek premiéru 29. 11. 2012, ale od té doby už se vysílal i v televizi. Vy si ho nyní můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na těchto našich webových stránkách. Využijte tuto šanci, která se samozřejmě nemusí opakovat. Dvě hodiny dlouhý snímek jsme si pro vás připravili ke zhlédnutí ve špičkové HD kvalitě.

Argo online ke zhlédnutí pro vás.

Recenze filmu Argo

Argo je film Bena Afflecka se vším všudy. Možná znáte Bena jako skvělého herce, ale pravdou je, že si během své kariéry přičichl i k dalších řemeslům. Je i scénáristou, režisérem a producentem. U Arga si konkrétně vyzkoušel hned tři role najednou. Film totiž režíroval, produkoval a sám si zahrál hlavní roli. Alespoň ten scénář si nechal napsal Chrisem Terrio podle knihy Tony Mendeze. Výsledkem je překvapivě kvalitní a působivý film. Takový, jenž podle jeho příběhu podle skutečných událostí opravdu chcete vidět.

Příběh začíná dne 4. listopadu 1979, kdy v Íránu vrcholí revoluce vedená duchovními. Země je zmítána nepokoji obzvláště pak hlavní město Teherán. Hněv davu se obrací proti všemu cizímu zejména pak Američanům, kteří jsou vnímáni jako dovozci pokleslé kultury a nenáviděné demokracie. Rozzuřený dva demonstrantů napadne americké velvyslanectví v Teheránu, kde zajímají celkem 52 amerických rukojmí.

Skutečný příběh o záchraně Američanů z Teheránu.

Jenže je tu skupinka šesti lidí, kterým se podaří utéci. Společně uprchnou do domu kanadského velvyslance, kde se ukryjí. Jenže nemůžou vytáhnout ani paty, protože jsou obklopeni tisíci kilometry silně nepřátelského území. Celou situaci bedlivě analyzují tajné služby v čele s CIA. Vedení si je dobře vědomo, že je jenom otázka času, kdy bude oněch šest lidí odhaleno. Za útěk jim hrozí i smrt na popravišti.

Působivé drama Bena Afflecka.

Šest uprchlíků musí být zachráněno. Jenže jak to udělat? Akci dostane na starost agent Tony Mendez, který je odborníkem na exfiltraci. Záchranu lidí z nepřátelského prostředí. Tony přijde s velmi ambiciózní i když náročnou operací. Chce si hrát na filmový štáb. To je asi jediná cesta, jak může dostat početný americký kontingent do země i ze země. Jenže podaří se mu to? Už od příletu budou všichni jistě pod pečlivým dohledem íránské strany.

Trailer k filmu Argo

Ukázka z filmu Argo. Přehrajte si následující trailer ať víte do čeho jdete. Podle nás vás film Argo Bena Afflecka rozhodně nezklame.

Argo hodnocení

Celý tento text neskrýváme naše nadšení z tohoto filmu. Podle nás se totiž opravdu povedl. Přináší skvělou podívanou, zajímavý a velmi silný příběh a navíc skvělé herecké výkony. Tenhle film má prakticky všechno co si od něj můžeme jenom přát a to je skvělé. Je to kousek historie, jenž by měl znát každý, protože s dědictvím islámské revoluce v Íránu se přeci potýkáme dodnes. Neváhejte tak ani chvilku a pokud máte tu možnost, tak si tento snímek rozhodně pusťte. Uvidíte, že vás bude bavit od začátku až do konce a že s ním strávíte skutečně velmi hezký čas. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.