StarDance 2016 online

Soutěž StarDance 2016 je už v plném proudu. Vy však nemusíte nijak věšet hlavu. Jednotlivé díly pro vás máme online, abyste si je mohli přehrát jednoduše a komfortně kdykoliv se vám zachce. A v letošní řadě této noblesní společenské show bude opět hodně na co se dívat.

Který z deseti párů bude na tanečním parketu nejlepší? To je otázka, kterou si asi klademe všichni. StarDance 2016 je konečně tady. Abychom byli přesnější, tak vlastně StarDance VIII …když hvězdy tančí. Je to krásná show, která už skoro tradičně patří k podzimu. Deset soutěžních párů složených vždy z jednoho profesionála a jedné celebrity budou v dobrém rozpoložení soutěžit o titul toho nejlepšího. Od letošního ročníku se kromě párů nic zásadního nezměnilo a my tak můžeme plně věnovat pozornost tomuto pořadu.

StarDance 2016 online ke zhlédnutí.

Recenze pořadu StarDance 2016

StarDance není úplně běžná televizní nebo zábavní show. To asi cítí úplně každý, jenž s tímto pořadem přišel do styku. StarDance je velká společenská událost a účast v pořadu opravdová čest. Je to náročný maraton, který od soutěžících vyžaduje, aby se leckdy i na déle než půl roku absolutně vytrhli ze svého běžného života. Aby podávali výkony, o kterých nevěděli že jich jsou schopni a hlavně aby ukázali to nejlepší a nejelegantnější v sobě. Není se čemu divit, že StarDance každý rok láme rekordy sledovanosti. A určitě se nemůžeme pozastavit, že v této show jde více, než v kterékoli jiné o to zúčastnit se.

Přehrajte si tuto noblesní taneční show přes internet.

Osobně jsme si StarDance zamiloval už od jejího startu v roce 2006 a dívám se na ní pořád. Letošní ročník bude mít celkem 10 epizod a odstartoval 9. Října 2016. Každý nový díl pak bude mít premiéru v sobotu v hlavním vysílacím čase. Vy však tento fakt nemusíte nijak moc řešit, protože jednotlivé díly pro vás nahráváme a připravujeme pro tyto webové stránky. StarDance 2016 si tak můžete přehrát pohodlně a zdarma také přímo zde na tomto našem webu.

Odvážní soutěžící předvedou krásné taneční výkony.

Novou řadu StarDance opět moderuje sehraná dvojice Marek Eben a Tereza Kostková. Je to opravdu krásný pár, který se pro podobný typ pořadu vyloženě hodí. Nic se nezměnilo ani na postech porotců. Čeká nás stejná čtveřice jako v minulých letech.

Ale co soutěžící? Ti jsou samozřejmě alfou a omegou StarDance 2016. Hlavně tedy celebrity. Opět nás čeká velmi pestrý mix různých slavných osobností. Jenom namátkou to budou herci a herečky, kuchař, zpěvačka, fotbalista, kuchař, lyžař a sportovní gymnastka. A konkrétní jména? Ani ty vám samozřejmě nebudeme tajit. V letošní řadě StarDance tak vystoupí: Roman Zach, Ondřej Bank, Olga Šípková, Emanuel Ridi, Anna K, Kristýna Leichtová, Zdeněk Piškula, Jana Plodková, Ladislav Vízek a Miluše Bittnerová. Vítěz však samozřejmě může být jenom jeden.

Ukázka ze StarDance 2016

Tady pro vás máme malou ukázka z letošního ročníku StarDance VIII …když hvězdy tančí. Je to opravdu krásné taneční číslo, ze kterého se úplně tají dech.

StarDance 2016 hodnocení

Hodnotit StarDance jako celkem je lehké. Je to prostě skvělá a velmi zábavná show, kterou se určitě vyplatí vidět. Je to pořad, který je sice soutěží, ale o to soutěžení v něm zase až tolik nejde. Je to hlavně velká společenská událost. Sice elitní, ale prostřednictvím televize a videa u ní může být každý a to je na ní skutečně to krásné. Na začátku série jsem se díval na pořad s nedůvěrou. Podaří se StarDance vyrovnat své nedostižné kvality? Nyní můžu říci, že podařilo. Je to zásluhou skvělých soutěžích, sympatických moderátorů, profesionální poroty, úžasného orchestru a vlastně všech co se na tomto pořadu podílejí. StarDance 2016 online pro vás. Je to úžasná show a vy si jí rozhodně nenechte ujít.