Pohádky pro Emu online

Film Pohádky pro Emu online ke shlédnutí. K přehrání přes internet nová česká romantická komedie zasazená do vánočního prostředí. Krásný příběh s Ondřejem Vetchým a Aňou Geislerovou v hlavní roli. Je to příběh úředníka, který konečně najde to co je v životě opravdu důležité.

Přímo zde na této webové stránce jsme vám přichystali online ke shlédnutí film Pohádky pro Emu. S námi si můžete tento opravdu zajímavý a povedený snímek přehrát na pár kliknutí myši. Film měl premiéru v kinech ve čtvrtek 3. Listopadu 2016. S tím si ale vy nemusíte dělat příliš velkou starost. Video s filmem Pohádky pro Emu jsme pro vás získali v naprosto perfektní HD kvalitě. Náš streamovací přehrávač je navíc velmi jednoduchý na ovládání, takže od teď si budete moci tento hezký český film pustit kdykoliv se vám jenom zamane. Využijte toho.

Pohádky pro Emu online ke zhlédnutí.

Recenze filmu Pohádky pro Emu

Film Pohádky pro Emu je velmi zajímavým projektem nadšeného, ale začínajícího režiséra Rudolfa Havlíka. Ten má za sebou zatím pouze jeden film a to snímek Zejtra na pořád z roku 2014. Tento vášnivý scénárista si pro nás připravil už druhý příběh. Stejně jako u jeho debutu i tentokrát si scénář napsal sám. Kamery se pak ujal Václav Tlapák.

Co se týká děje filmu, tak se to všechno točí kolem úředníka Petr Millera (zahrál si ho Ondřej Vetchý), který pracuje pro imigrační úřad v Londýně. Je to vlastně docela suchar, který si žije svůj samotářský a odměřený život. Myslí si, že všechno zná, a že všechno má pod kontrolou. Rutina a všednost. Většinu času tráví v práci a domů chodí jenom přespat. K lidem musí být tvrdý a chladný, což se možná promítá i do jeho povahy. Možná to je důvod proč pořád žije sám a opuštěný.

Nový český rodinný film.

Jednoho dne se ale něco změní. Přijde nečekaný telefonát z Prahy. Ten je určený přímo pro Petra. Podle všeho leží v nemocnici nějaká žena, která ho jmenovala opatrovníkem svého dítěte. Petr tuto situaci nechápe. On přeci žádné dítě nemá. Nebo si to tak alespoň doposud myslel. Nikdy ho nechtěl a vlastně snad ani neměl příležitost k tomu si ho pořídit. Ale odpovědnost úředníka mu nedovolí se k tomu postavit jenom tak zády. Jede do Prahy, aby zjistil jak se věci mají.

Příběh plný humoru i romantiky.

Člověk míní, ale život mění.

Tady se ho ale nikdo na nic neptá. Do péče dostane teprve osmiletou usměvavou holčičku. Teď je samozřejmě smutná, ale nedochází ji, jak moc to může být s její maminkou špatné. Pro Petra to znamená úplně převrácení vzhůru nohama. Musí se rychle sžít a malou holčičkou a k tomu mu pořád na paty funí horlivá sociální pracovnice. Brzy je jasné, že Petr už s holčičkou zůstane napořád.

Každý den to ale přijímá víc. Právě tahle malá holka mu ukazuje skutečný smysl života. Petr ví, že jí musí dát to nejlepší. Dokonce se rozhodne najít si partnerku, která by se stala novou maminkou holčičky. Právě potkal jednu osobu, která zaujala i jeho osobně. Jmenuje se Marie a je to stejný workoholik, jako býval on sám.

V hlavních rolích Ondřej Vetchý a Aňa Geislerová.

Marie se k celé situaci staví nejprve velmi odměřeně. Má přeci svojí kariéru a po ničem jiném už netouží. Přistoupí ale na to, že bude před sociální pracovnicí společně s Petrem hrát rodinu. A jak to dopadne už asi tušíte. I Marie podlehne kouzlu malé holčičky a dokonce začne i k Petrovi něco cítit.

Trailer k filmu

Na ukázku si dovolíme trailer filmu. Z následující video ukázky, kterou si pustíte online si jistě uděláte sami tu nejlepší představu o tomto snímku a o tom, zda vůbec stojí za to.

Pohádky pro Emu hodnocení

Co říci o tomto filmu závěrem? Pohádky pro Emu jsou opravdu hezkou romantickou komedií. Příběh je zajímavý a spletitý. Je to vlastně záchrana hned tří lidí najednou. I když ti dospěláci to potřebují přeci jenom nejvíc. Je to komedie plná romantiky a hezkých momentů, která nenechá jedno oko suché. Devítiletá Ema Švábenská, která si zahrála roli malé holčičky byla opravdu skvělá. Výsledkem je film, který spolehlivě zabaví a který vám můžeme s klidným svědomým nabídnout online ke shlédnutí. S námi si ho pustíte opravdu jednoduše na pár kliknutí myši. Využijte této šance a pusťte si film Pohádky pro Emu online s námi. Dobře se bavte!