Proti vlastní krvi online

Film Proti vlastní krvi online ke zhlédnutí. Oceňovaný britské drama s podmanivým příběhem ze sociálního dna. Přesně takový je film, který navzdory tomuto popisku má ambice zaujmou široké masy. Snad mezi nimi budete i vy, protože nový film režiséra Adama Smithe se opravdu povedl.

Sociální drama nebývají zrovna masově úspěšné. Jsou lidé, kteří nemají nervi dívat se na to, co by velmi snadno mohlo postihnout i je. Žít tímto způsobem opravdu není vůbec nic jednoduchého a skoro by se dalo i říci, že to může dopadnout na kohokoliv. Pro inteligentního diváky jsou ale tyto filmy velmi přínosné a často ukrývají i ty největší kvality. Tento snímek měl konkrétně premiéru 13. 4. 2017, ale vy si ho s námi můžete pustit pohodlně a zdarma přes internet prakticky kdykoliv.

Proti vlastní krvi online ke zhlédnutí.

Tvůrci

Za filmem stojí britský režisér Adam Smith. Patří mezi středně zkušené tvůrce a toto je jeho teprve třetí celovečerní film. Sám pak ale dokonce i koketuje s herectvím, kdy si zahrál v asi pěti filmech. Je to svébytný tvůrce, jenž má originální styl, který v záplavě jiných jistě snadno rozeznáte. Scénář k filmu pak napsal jako svou prvotinu jistý Alastair Siddons. Co se týká kameru, tak za tu se postavil Eduard Grau. Možná ještě víc vás ale zaujme hudební složka, o kterou se postavili legendární The Chemical Brothers. A byla to jistě perfektní volba.

Příběh

Příběh zasazený do současnosti se odehrává v krásném anglickém hrabství Gloucestershire. Všechno se děje nyní, ale hlavní hrdinové jako by patřili do jiných století. Toto hrabství patří k nejbohatším v Anglii. Přesto tady žije svérázná rodina Cutlerů svým téměř historickým kočovným způsobem. V karavanu se přesouvá z místa na místo. Tři generace rodu se jenom tak poflakují. Tedy v tom lepším případě. Jinak hlavně kradou, aby si zajistili trochu toho živobytí. Samozřejmě jsou první na ráně a pečlivě sledováni úřady a policií, takže to nemají opravdu vůbec jednoduché.

Působivý sociální thriller.

V čele rodinného klanu stojí Colby. Drsňák ze staré školy, který o ničem moc nevyjednává a své rodině vládne tvrdou rukou. Krade se a dělá se přesně to co chce on. Je to vůdce, který se do důchodu jenom tak nechystá, ale až to přijde, tak chce vedení předat svému synovi Chadovi. Ten ale pochybuje. Nevidí na tom nic lákavého. Uvědomuje si, jak je tento životní styl nebezpečný, a vlastně i bídný. Rád by své rodině zajistil lepší budoucnost. Jenže neví, jak se má vymanit z vlivu otce. To opravdu není tak jednoduché.

Jenže zatím Colby připravuje velkou loupež v bohatém domě plném starožitností. Je tak otázka, jestli Chad stihne učinit vlastní rozhodnutí a nebo bude jako doposud vždy pod vlivem okolností.

Film Proti vlastní krvi online

Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet film Proti vlastní krvi online. Působivé anglické drama jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí na pouhých pár kliknutí myši. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše, pohodlně a navíc kdykoliv se vám zamane.

Závěr

Proti vlastní krvi je napínavé drama, které má všechno. Hlavně tedy zajímavý příběh a atmosféru. Výsledek ale stojí za to. Velmi oceňujeme i herecké výkony hlavních herců: Michael Fassbender, Brendan Gleeson, Rory Kinnear. Neměli to jednoduché, ale postavy grázlů a zlodějíčku ztvárnili naprosto dokonale. Film má skvělý spád a jeho 98 minut vám opravdu uteče. Zkrátka a jednoduše nám se tento film líbí a proto vám ho musíme doporučit. To zda se na něj skutečně podíváte je už jenom na vás.