Rychle a zběsile 8 online

Film Rychle a zběsile 8 online ke zhlédnutí. Skvělá akční pecka se vrací ve zbrusu novém pokračování. Rychle a zběsile se stává nesmrtelným. Tentokrát nejenom s Vinem Dieselem, ale také s Dwaynem Johnsonem a Jasonem Stathamem. Zběsilá podívaná plná adrenalinu.

Rychle a zběsile vyrostlo takřka do legendární série. Opravdu je toho hodně, na co se dívat, a my jsme nadšeni, že můžeme být u toho. Jak jinak. Film šel do českých kin od 13. 4. 2017 ale to vy nemusíte ani v tom nejmenším řešit. Ptáte se jak je to možné? No jednoduše protože, jsme ho pro vás přichystali online ke zhlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu pohodlně a doslova na pár kliknutí myši. Nejdřív si ale tohle akční krimi představíme hezky sami.

Film Rychle a zběsile 8 online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Za snímkem stojí americký režisér F. Gary Gray, který má na kontě už celou řadu filmů jako: Loupež po italsku, Buď v klidu nebo Ctihodný občan. Žánr akčních gangsterek mu tedy jde prvotřídně a ani v tomto případě nešel od tohoto žánru moc daleko. Rychle a zběsile je doslova synonymem pro akční pecku. Co se týká dalších profesí, tak scénář napsal Chris Morgan, za kameru se postavil zkušený Stephen F. Windon a hudbu složil Brian Tyler. Čeká nás celkem 136 minut dlouhých snímek, který se natáčel prakticky po celém světě. Bude to prostě jízda.

Příběh filmu

A o čem to bude? Legendární dobrák Dom (Vin Diesel) se nakonec rozhodl přesedlat ze stáje dobra mezi padouchy. Přemluvil ho k tomu legendární kyber-teroristka s přezdívkou Cipher (zahrála si jí Charlize Theron). Je to samozřejmě super inteligentní sex bomba, u které člověk neví jestli je krásnější a nebo nebezpečnější.  Dom se vykašlal dokonce i na Letty a všechny své staré přátele. Asi si dovede představit, že Doma společně s Cipher se stanou téměř nepřemožitelnými. Co ale Dom nemůže tušit je to, že ho pouze využívá.

Dom se dal na temnou stranu, kdo ale bude ten dobrák?

Naštěstí se objeví ještě svalnatý Hobbs (zahrál si ho Dwayne Johnson), který se do toho obuje za klaďase. Navíc má ostříleného kamaráda Deckarda Shawa (zahrál si ho Jason Statham). No a teď už si asi sami dovede představit co nastane. Divoká jízda přes všechny kontinenty. Od krásných pláží Kuby přes dopravní zácpy v New Yorku až po úchvatné, ale nebezpečné, ledovce v Barentsově moři. Všude se budou používat dopravní prostředky, které budou právě k dispozici a samozřejmě předpisy jako by neexistovali. Po téhle destrukční jízdě zbudou jenom doutnající trosky.

Film Rychle a zběsile 8 online ke zhlédnutí

Rychle a zběsile 8 online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si zdarma přes internet pokračování oblíbeného akčního filmu plného divokých honiček. Máme ho tu v exkluzivní kvalitě a zdarma.

Závěr

Nové Rychle a zběsile 8 rozhodně stojí za shlédnutí. Tohle je film, který se nijak nesnaží předstírat filosofický podtext. Tohle je prostě akční pecka, která má šťávu a bude vás bavit honičkami a přestřelkami po celé dvě hodiny. Prostě úžasný snímek, který stojí za to a vy byste si ho rozhodně neměli nechat ujít. Za žádnou cenu! Režisér F. Gary Gray odvedl skvělou práci a nám nezbývá, než mu poděkovat. A jak lépe to ocenit, než se na nové Rychle a zběsile podívat. Musíme říct, že série s tímhle filmem získá opravdu pořádnou porci nové šťávy a opravdu se vyplatí na ní dívat. Tak pojďte do toho a dobře se bavte!