Planetárium online

Film Planetárium online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet nové americké drama s Natalii Portman v hlavní roli. Čeká vás opravdu velmi působivý snímek zasazený do Paříže konce 30. let minulého století. Film s nádechem tajemna.

Právě pro vás tady čeká film Planetárium, který si s námi budete moci přehrát opravdu velmi pohodlně a jednoduše. Snímek měl premiéru v českých kinech 17. 11. 2016, ale tuto informaci vy nemusíte ani v tom nejmenším řešit. Vy se prostě na film jenom podíváte a budete si ho vychutnávat. A to zní jako opravdu férová nabídka. Samozřejmě vám ho i do podrobna představíme a to včetně příběhu. Pak už bude rozhodnutí jenom na vás! I když věříme, že neodoláte a film si rozhodně pustíte. Máme ho pro vás ve skvělé HD kvalitě.

Planetárium online ke zhlédnutí.

Recenze filmu Planetárium

Za filmem stojí poměrně mladá režisérka Rebecca Zlotowski, pro kterou je to její teprve čtvrtý film. Na svém kontě však má i mnohé ocenění a to například na festivalu v Cannes v roce 2013 za snímek Gran Central. A nemalé ambice má jistě i s tímto svým novým projektem, o čemž svědčí už jenom to, že si k němu napsala sama scénář.

Působivé a skvěle obsazené americké drama.

Příběh filmu nás zavede do romantické Paříže na konci 30. let. Těžko byste hledali krásnější a idyličtější místo, než je právě toto. Je to město plné umělců, života a krásy. Kdo by sem lépe zapal než krásná Laura (zahrála si jí Natalie Portman) a její sestra Kate (zahrála si jí Lily-Rose Depp). Je to nerozlučná dvojka, která šíří mnohé zajímavé vlivy a myšleny. Pořádají tady vyhlášené spiritualistické seance. Jsou dokonce tak úspěšné, že absolvovali světové turné, kde předváděli své schopnosti.

Obě ženy zvyklé žít ve středu pozornosti a zájmu mužů i dam. Jednoho dne se jim ale přeci jenom dočká mimořádné pozornosti od Andrého Korbena (zahrál si hoEmmanuel Salinger), který je v tehdejší Paříži velmi vlivným člověkem. Je to filmový producenta a zároveň vlastník jedno z největších filmových studií.

Film režisérky Rebecci Zlotowski.

André ze začátku není vůbec fanda duchovna. Vlastně se mu podobné spiritistické seance docela hnusí. Velmi rychle ale změní svůj názor. Je ale otázka, co ale za touto změnou je? Poznal snad skutečnou pravdu o tom, co je za hranicemi našeho světa? Vidí snad obchodní příležitost? Nebo ho jenom zaujala Laura osobně? Odpovědi na tyto otázky samozřejmě dostaneme a možná odhalíme i kousek z toho, jak se natáčel vůbec první duchařský film na světě.

Trailer k filmu

Video ukázka k filmu Planetárium. Pusťte si následující krátké video, kterém vám v hlavním obrysech představí toto zajímavé drama.

Planetárium hodnocení

Planetárium je opravdu hezký film.  Žánrově sice spadá mezi dramata na druhou stranu to není film, kde by šlo o život. Je působivý vhled od atmosféry Paříže 30. let. Je to příběh dvou zajímavých žen, které se rozhodli rozkrývat doposud nepoznané stránky lidského bytí. Film má opravdu velmi podmanivou a duchaplnou atmosféru, která dokáže člověka v mnoha ohledech okouzlit a poddat si ho. Vyprávění je zajímavé a nechybí mu ani milostná zápletka. Člověk velmi dlouho tápe a snaží se dopídit motivací jednotlivých postav. Možná právě proto je tento film tak zajímavý a stojí za to! My vám ho můžeme jenom doporučit. Tak si ho pojďte pustit s námi hned teď!