Noční zvířata online

Film Noční zvířata online pro vás. Přehrajte si přes internet nové a velmi silné drama režiséra Toma Forda. Příběh byl natočen podle knihy Austina Wrighta a má hned dvě velmi silné dějové linie, které se na konci protnou.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme online ke zhlédnutí video s novým filmem Noční zvířata (v originále Noctual Animal), jenž měl svojí premiéru v českých kinech 24. 11. 2016. To vy však nemusíte ani v tom nejmenším řešit. S námi si totiž toto působivé drama přehrajete jednoduše online. Film jsme pro vás připravili ke zhlédnutí v perfektní HD kvalitě, která se vyznačuje opravdu krásně jemným obrazem a křišťálově čistým zvukem. Po technické stránce jsme zkrátka udělali maximum. Navíc uvidíte, že přehrávání je u nás opravdu velmi jednoduché.

Noční zvířata online ke zhlédnutí.

Film natočil herec a režisér Tom Ford, které je v této branži teprve začátečník. Ve svých 55 letech má za sebou mnohem více hereckých rolí, než těch za kamerou. Jeho první film Single man pochází z roku 2009 a získal si celkem solidní hodnocení. Nyní přichází z druhým snímek, ke kterému si napsal rovněž sám i scénář. Jako předloha mu posloužila kniha od Austina Wrighta, což už jsme ostatně také zmiňovali.

Recenze filmu Noční zvířata

Příběh filmu nás seznámí se Susan Morrow. Velmi krásnou, sebevědomou a dalo by se určitě říci i úspěšnou ženou. Má velmi zajímavou práci jako kurátorka galerie moderního umění. Jenže Susan se stále hledá a nemůže najít své vnitřní naplnění. Prostě má v srdci obrovskou prázdnotu, kterou nedokáže naplnit. Velmi se to odráží i na její práci, kdy miluje především vystavování šokujících exponátů.

Susan Morrow se cítí v životě osamělá.

Jenže po tom se stejně každý den musí vrátit domů. Do svého honosného domu v prestižní čtvrti L. A. Je to velký a studený dům, kde se necítí lépe. Stejně tak to má její partner, který z domu velmi často utíká. Po nejvíc, když je ona doma.

Jak vyplnit tu obrovskou temnotu?

Samota zažene Susan až do jednoho z pokojů, kde objeví tajemnou knihu. Je to rukopis románu Noční zvířata. Ten napsal její bývalý manžel Edward a z nějakého důvodu ho tady nechal. Zvědavá Susan se pustí do čtení. Před ní se rozehrává příběh o Tonym a jeho rodině, kteří jedou na dovolenou do Nového Mexika. Jenže po cestě jsou přepadeni. Tonyho žena a dcera jsou uneseni. A on je zmlácen a vydán svému osudu na pospas. Brutální děj graduje a s ním rostě i Susanino znepokojení. Brzy navíc zjistí, že kniha je obrazem jejího bývalého vztahu i to, jak se chovala ke svému manželovi. Kniha vlastně vznikla doslova jako pomsta jejího muže.

Trailer k filmu

Film Noční zvířata a malá ukázka z něj. S námi si jí můžete přehrát následující krátkou ukázku, která vám o tomto filmu prozradí to nejdůležitější. Pokud chcete vědět, zda se na něj skutečně vyplatí dívat, tak čtěte dál.

Noční zvířata hodnocení

Film Noční zvířata je opravdu prvotřídním a čistokrevným dramatem. Přináší opravdu velkou dávku napětí a k tomu velmi zajímavý příběh, který má dvě dějové linie, které nejdříve zdánlivě nesouvisí, ale postupně se přeci jenom protnou. Je to působivý a temný film se skvělou kamerou i herci. Ti dokázala opravdu věrně vystihnout své charaktery a vdechnout jim opravdový život. Za to jim patří obrovský dík a my vám i díky tomu můžete film režiséra Toma Forda doporučit. Pojďte si ho přehrát s námi jednoduše doslova na pár kliknutí myši. Dobře se bavte!