Zúčtování online

Film Zúčtování online ke shlédnutí. Akční drama Zúčtování k přehrání přes internet. Charakteristický film s Benem Affleckem v hlavní roli. Přesně takový je nový snímek režiséra Gavina O’Connora, jenž vám přinášíme přímo zde na těchto webových stránkách. Je to skvělý snímek plný napětí a atmosféry.

Exkluzivně pro vás jsme si přímo zde přichystali online ke shlédnutí film Zúčtování. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a pohodlně. Je to velmi temný a charismatický film s hrdinou, který překračuje rámce normálního. Pokud máte rádi výrazné akční filmy říznuté pravým dramatem, tak rozhodně budete spokojeni. Film měl premiéru v českých kinech 3. 11. 2016. My jsme pro vás však Zúčtování přichystali online ke zhlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak pustíte opravdu jednoduše a zdarma.

Zúčtování online ke zhlédnutí.

Recenze filmu Zúčtování

Co hlavní byste o tomto filmu měli vědět? V první řadě to, že za ním stojí zkušený americký režisér Gavin O’Connor původem z New Yorku, který se specializuje na kvalitní akční snímky. Na kontě má ostatně film jako Warrior (2011) nebo Hrdost a sláva (2008). Scénář k filmu pak dodal začínající scénárista Bill Dubuque. Hlavní roli Bena Afflecka už jsme také tak trochu nakousli. Tohoto prvotřídního Hollywoodského herce první velikost jistě nemusíte blíže představovat.

Jaká je definice toho být normální?

Film vypráví příběh Christian Wolff (zahrál si ho Ben Affleck). Už od malička byl úplně jiný, než všichni ostatní. Je to matematický génius, který má lepší vztah k číslům než k lidem. Tomu prvnímu rozuměl vždy dokonale, to druhé mu naopak vždy dělalo velké problémy. Rodiče se báli, že nebude moci vést normální život. Jenže je důležité si nejprve definovat, co je to vlastně „normální“.

Christianovi se to určité míry povedlo. Chodí v saku a kravatě, občas se zastaví s normálními lidmi na kus řeči. Pracuje jako nezávislý účetní – tedy v úplně normální tuctové práci. Jenže tady jeho normálnost končí. Ve skutečnosti dělá účetního několika nejnebezpečnějších zločineckých organizací na světě.

Christian Wolff není běžným účetním.

Jenže oddělení pro boj s organizovaným zločinem ministerstva financí mu jde v poslední době až moc tvrdě po krku. Geniální účetní dokáže zakrýt leccos, ale to nemění nic na tom, že páchá podvody a dělá pro gangstery. Agent Ray King ho chce za každou cenu zastavit. Christian proto přijme nového legálního klienta. Aby si trochu napravil reputaci a věnovat se čistým věcem. Je to velmi dobře zavedená firma, jenž se zabývá robotikou.

Tady budou padat hlavy.

Jenže jak se Christian prokousává jejich účetnictvím, tak zjišťuje, že ani tady není všechno tak čisté jak se na první pohled zdá. Údajné účetní chyby v řádech milionů dolarů totiž rozhodně nejsou chybami. Brzy se začnou objevovat i první mrtví. A jejich počet stoupá tím, jak se Christian Wolf blíží k pravdě.

Trailer k filmu

Malá ukázka snímku Zúčotvání. Ta už vám sama napoví, jaký tento film vlastně je. I když snad i z naší recenze chápete, že je to velmi temné drama se zajímavým příběhem. Ale víc už v samotném traileru.

Zúčtování hodnocení

Zúčtování je velmi kvalitní film. Je to akční snímek s temnou atmosférou a netypickým hrdinou. Ostře řezaný Ben Affleck je skoupí na slovo, ale rány umí rozdávat parádně. Christian je v mnoha ohledech génius a takový hrdinové přeci bývají nejzajímavější, protože dokážou nejvíce oslavit. Všichni máme podvědomě rádi ony podivíny, kteří nezapadají, ale zároveň mají téměř super-schopnosti. Celkově se nám film Zúčtování opravdu líbil po všech stránkách a rozhodně vám ho můžeme jenom doporučit ke shlédnutí. A pokud se rozhodnete si film pustit s námi, tak budeme jenom rádi. Celé je to opravdu jednoduché a pohodlné. Zúčtování online už na vás čeká. Přejeme vám příjemnou akční zábavu.