Všechno nebo nic online

Film Všechno nebo nic online ke zhlédnutí pro vás. Nový český snímek režisérky Marty Ferencové už tady na vás čeká ke zhlédnutí. S námi si ho budete moci pustit opravdu maximálně jednoduše a pohodlně. Zábavná komedie vznikla na motivy knihy Evy Urbaníkové a můžete se rovněž těšit na skvělé herecké obsazení.

Pokud patříte mezi milovníky českých romantických komedií, tak pro vás máme skvělou zprávu. Nebo možná dali by se říci úplně výbornou zprávu. Do našich kin s premiérou od 12. 1. 2017 totiž přišel nový český snímek Všechno nebo nic. Je to pohodová romantická komedie, která dokáže v mnoha ohledech zaujmout. Snad se bude líbit i vám a strávíte s ní více, než příjemné chvilky. S tím vám ostatně rádi pomůžeme. My jsme pro vás film nejenom připravili zdarma k přehrání přes internet, ale dokonce vám ho i blíže představíme.

Všechno nebo nic online pro vás.

Recenze filmu

Za snímkem Všechno nebo nic stojí mladá slovenská režisérka Eva Ferencová. Je to její teprve druhý film po úspěšné pohádce Řachanda. Jinak je ale známá spíše jako režisérka slovenských seriálů. Na filmu spolupracovala společně se spisovatelkou Evou Urbaníkovou. Jako předloha posloužila její kniha, ale scénář napsali obě ženy společně.

Co se týká hereckého obsazení, tak se společně můžeme těšit na vystoupení skvělých herců jako například: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Michał Żebrowski, Paweł Deląg, Ondřej Sokol, Petr Vaněk, Zuzana Kronerová nebo Luděk Sobota. Mezi herci jsou tak zastoupeni zhruba na půl Češi i Slováci.

Nová česká romantická komedie.

Příběh

Tím se pomalu dostáváme k tomu nejdůležitějšímu, což je bezesporu příběh. Všechno to začíná v jednom malé knihkupectví v centru města. To společně vlastní dvě kamarádky jménem Linda a Vanda. Jsou to veselé a pohledné ženy v nejlepších letech. Milují život a jsou také zároveň nejlepšími kamarádkami.

Samozřejmě obě jsou navzájem odlišné. Linda je velmi vzdělaná a praktická žena. Musí se ostatně starat ještě o malou dcerku a vlastnění knihkupectví v ní ještě prohlubuje pocit zodpovědnosti. Kromě toho, ale dovede být rozverná, a když je potřeba se i uvolnit. To Vanda je mnohem více volnomyšlenkářská. Život si užívá plnými doušky. Je to nespoutaná kráska a muži jí za to milují a ona to přijímá s obrovským apetitem. Jenže přeci jenom třicet už jí bylo a tak se začíná poohlížet i po tom pravém.

Skvěle obsazený film vás opravdu pobaví!

Kromě toho jim společnost v obchodě dělá i Edo. Na první pohled nenápadný chlapík, který působí tak trochu uťápnutě. A něco na tom je, protože to jako gay nemá opravdu jednoduché. Je velmi citlivý a jako introvert to prostě nemá v seznamování zrovna jednoduché. Celá posádka knihkupectví prostě touží po pravé lásce, ale vůbec netuší, jak jí získat.

Brzy se ale objeví trojice mužů, která může zaplnit díry v jejich srdíčcích. Vandu kontaktuje její profesor z vysoké školy Aladar, který se zdá velmi rozumnou volbou. Do Lindy se zakouká charismatický developer Jakub, jenže bohužel není úplně tím člověkem, za kterého se vydává. No a Edo má nového přítele jménem Leo, který po něm samozřejmě chce, aby se mu přizpůsobil, jako tomu bylo u všech jeho předchozích vztahů.

Vypadá to, že e všechno slibně rozjíždí, ale vězte, že je to teprve začátek této bláznivé, ale velmi zábavné romantické komedie.

Všechno nebo nic online

Českou komedii Všechno nebo nic si můžete přehrát jednoduše přímo zde na této naší webové stránce. Než se do toho však pustíte, tak se mrkněte ještě na následující trailer, jenž vám představím to nejdůležitější z celého filmu.

Závěr

Celkově se nám film Všechno nebo nic opravdu hodně líbil. Je to pohodová romantická komedie, při které člověk opravdu může vypnout a jenom se nechat unášet skvělou zábavou. Je opravdu skvělé, že zde něco takového po dlouhé době máme. Před režisérkou Martou Ferencovou musíme smeknout pomyslný klobouk, protože se jí podařilo natočit film, která nemá žádnou výraznější chybu. Sympatické je prostředí i herecké obsazení. Tento film vám zkrátka můžeme jedině doporučit a pevně věříme, že si ho pustíte co možná nejdříve.