Underworld: Krvavé války online

Film Underworld: Krvavé války online ke zhlédnutí. Další pokračování legendární akční série je tady. Čeká nás akční řežba první třídy, která dokáže spolehlivě zaujmout. Tentokrát se podíváme na příběh upíří smrtonošky Selene, která stojí proti těžké přesile lykanů. Nemilosrdná řežba plná napínavých momentů je tady.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí film Underworld: Krvavé války. S námi si budete moci tento opravdu povedený snímek přehrát hezky pohodlně a zdarma. Video s filmem mělo premiéru 8. 12. 2016, ale to vy nemusíte příliš řešit. Jak už jsme konstatovali, tak s námi si totiž tento film pustíte, kdykoliv se vám jenom zachce. Video se snímkem pro vás navíc máme v perfektní HD kvalitě, jenž vás určitě oslní.

Underworld: Krvavé války online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Za filmem stojí mladá ale zkušená režisérka Anna Foerster, která působí také jako kameramanka. Má za sebou hlavně spoustu seriálů. Z těch známějších jmenujme alespoň: Cizinka, Myšlenky zločince, Vzpomínky. Scénář filmu napsal začínající Cory Goodman. Za kameru se postavil Karl Walter Lindenlaub a hudbu složil Michael Wandmacher. Co se týká hereckého obsazení, tak se ve filmu potkáme s Kate Beckinsale, Theo James, Lara Pulver, Charles Dance, Bradley James, Tobias Menzies, Alicia Vela-Bailey nebo také s James Faulkner.

Na Underworld: Krvavé války dělal poměrně mladý team, který ale pracoval s maximálním nasazením a zápalem, což je na výsledku opravdu hodně pozitivně vidět.

Pátý díl legendárního akčního filmu.

A o čem je příběh filmu? Ten se točí kolem hlavní hrdinky jménem Selen. Je to upíří smrtonoška, která bojuje proti znepřátelenému upířímu rodu a lykanům. Selene je téměř osamocená. Má jenom pár svých nejbližších přátel v čele s Davidem a jeho otcem Thomasem. Stojí proti hrozné přesile ve válce, o které už ani nikdy neví, proč začala. Jediné co si Selena přeje je konflikt konečně zastavit. Je pro to ochotná udělat cokoliv. Dokonce položit i vlastní život. A taková odvaha se opravdu cení.

Upíří masakr se vším všudy!

Trailer k filmu

Videoukázka s trailerem Underworld: Krvavé války řekne více než tisíc slov. Nasajte atmosféru tohoto akčního trháku a vyzkoušejte si, zda má cenu se na tento film podíváte.

Underworld: Krvavé války hodnocení

Hodnotit film Underworld: Krvavé války je poměrně snadné. Je to prvotřídní akční blocbuster, který si na nic nehraje. Kdo nečeká složitý film s hlubokým filosofickým kontextem, tak bude určitě spokojený. Tohle je zkrátka snímek, který má především bavit, což mu jde opravdu prvotřídně. Film je napínavý, akční a má dokonce zajímavý příběh. Líbí se nám i herecké obsazení v čele s Kate Beckinsale. Za nás zkrátka nemáme moc co vytknout a pokud i vy máte rádi tento žánru, tak budete jistě spokojeni. Film si můžete přehrát s námi pohodlně a zdarma třeba právě hned teď.