Trollové trailer

Trollové trailer je tady. Ukázka k novému animovanému filmu studia Dreamworks Trollové. Podzim už je v plném proudu, přesto i nyní se můžeme dočkat skvělých animovaných filmů pro celou rodinu. Jedním z nich je i úplná novinka jménem Trollové. Legrační skřítci s velkou čupřinou, tak jak si je pamatujeme z našeho mládí, konečně ožívají i ve svém vlastním celovečerním filmu. A čeká je velkolepé dobrodružství! Film startuje v kinech 3. Listopadu 2016. Ještě, než se tam vydáte i vy, tak si můžete prohlédnout následující trailer. Pevně věříme, že vás velmi příjemně navnadí.

Trollové trailer

Trollové jsou malý roztomilý skřítci. Většina z nich tráví den zpěvem a tancem. To všechno zásluhou jejich krále Peppyho, který našel skvělé místo pro založení nového městečka jménem Trollíkov. Tady jsou konečně v bezpečí. A před kým? No přeci před zlými Bergeny, kteří se trolly živí. Dokonce je považují za vyhlášenou a velmi chutnou lahůdkou.

Trailer k filmu Trollové.

Jenže jednoho dne přeci jenom Bergeni najdou, kde se Trollové skovávají. Téměř všechny je pochytají. Uniknout se podaří pouze dvěma a to trollí princezně jménem Poppy a pak místnímu strašpytlovi a nerudovi Větvíkovi. Ten byl vždy mnohem ostražitější, než ostatní. Tihle dva teď budou muset spojit své síly. To bude samozřejmě trochu problém, protože mají naprosto odlišné povahy. Jenže co jim zbývá, když všichni jejich kamarádi jsou uvězněni v království Bergenů v nějaké temné kobce.

Na Poppy a Větvíka čeká úžasné dobrodružství. Daleká cesta, na které zažijí spoustu napínavých chvil, ale také vtipných zážitků. To by bylo, aby nakonec ostatní Trolly neosvobodili!