Trollové online

Film Trollové online ke shlédnutí. Nový americký animák pro celou rodinu Trollové je tady. Bláznivý skřítci s velkými čupřinami se vrací ve svém vlastním velkolepém animovaném dobrodružství. To vše v režii Ananda Tuckera. Video s filmem už na vás čeká pohodlně a zdarma přímo zde.

Máte rádi veselá animovaná dobrodružství? Zkrátka filmy, na které si můžete zajít s celou rodinou a skvěle se u nich bavit? Pokud ano, tak si rozhodně nenechte ujít snímek Trollové, jenž jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho přehrajete opravdu pohodlně a navíc kdykoliv se vám zachce. Snímek, který měl v kinech premiéru 3. 11. 2016 vám přinášíme už s předstihem a v prémiové HD kvalitě. Využijte této šance hned teď!

Trollové online ke zhlédnutí.

Recenze filmu Trollové

Trollové jsou film, který je možné zařadit hned mezi několik žánrů a to například: animovaný, dobrodružný, rodinný a fantasy. Je to film, který v sobě kombinuje hravý příběh a velkou dávku humoru. Dalo by se skoro říci, že je to klasický americký animák, ve kterém si najdou to své malý i velcí diváci. Za filmem stojí thajský režisér Anand Thucker, který byl zvažován i jako režisér filmu Harry Potter a Princ dvojí krve. To sice nevyšlo, ale Tucker má na kontě několik jiných velmi zajímavých filmů jako například: Přestupný rok (2010) nebo Jeden Navíc (2005).

Princezna Poppy je opravdu veselá trollice.

A o čem vlastně bude příběh tohoto filmu? Trollové jsou nezbední barevní skřítkové, kteří milují zábavu. Je to civilizace prapodivných tvorečků, z nichž každý je úplně jiný. Každý svým zvláštním způsobem extravagantní a neopakovatelný. Žijí si v podstatě bezstarostně. Za to vděčí svému králi Peppymu, který našem místo pro založení městečka Trollíkov. Tady mohou jsou ukrytí a v bezpečí. Můžou se bavit a tancovat, což je hlavní náplň jejich dne.

Čeká nás velké dobrodružství.

Trollové však mají jednoho velkého nepřítele a tím jsou obři Bergeni. Ti mají Trolly tuze rádi. Jak už asi tušíte, tak ale hlavně na talíři. Trolly považují za mimořádnou lahůdku. Teď už jsou ale delší bez této pochoutky. Jednoho dne se jim ale díky shodě náhod přeci jenom podaří Trollíkov vypátrat. Okamžitě zajmou nebo rovnou snědí většinu obyvatel.

Utéci se podaří jenom dvěma Trollům a to princezně Poppy a Větvíkovi. Poppy je typická trollice, která ráda zpívá a problémy řeší tancem a objetím. To Větvík je úplně jiný. Je to totiž tuze nabručený Troll, který žije v neustálém stresu, že ho chytí Bergeni. Tahle netypická dvojka teď bude muset táhnout vší silou za jeden provaz. V sázce je opravdu hodně. Celá Trollí civilizace!

Zachrání Větvík a Poppy své kamarády.

Poppy a Větvík se musí vydat na dalekou a dobrodružnou cestu do Trollího království. V kobkách starého hradu jsou totiž uvězněni jejich kamarádi a rodiny. Na cestě zažijí nejenom spoustu napínavých, ale i humorných chvil. Možná, že i Větvík objeví, že není vůbec potřeba být tolik nabručený.

Trailer k filmu Trollové

Ukázka animovaného filmu Trollové. Z následujícího traileru si uděláte nejlepší představu o tom, jak film vlastně vypadá. Video si pustíte opravdu jednoduše na pouhé jedno kliknutí.

Trollové hodnocení

Animák Trollové přináší opravdu pořádnou porci zábavy pro malé i velké. Je to opravdu téměř ideální rodinný film, jenž byste rozhodně neměli minout. Režisér Anand Tucker odvedl opravdu velmi solidní a poctivý kus práce. V pozadí za filmem pak stojí tvůrci Shreka a známé studio Dreamworks, jenž točí jedny z nejlepších animáků na světě. A to větší důvod je nenechat si právě tento film ujít. Příběh je hravý a zábavný. Samozřejmě nechybí ani pár chytlavých písniček. Na rozdíl od jiných animáků je tento opravdu barevný a hravý. Každopádně držíme filmu Trollové palce a věříme, že si získá co možná největší přízeň vás diváků. Víc už k tomu nemáme moc co dodat. Snad jenom kromě přání, abyste se u filmu dobře bavili.