Snowden online

Film Snowden online ke zhlédnutí. Působivý životopisný, thriller o Edwardu Snowdenovi. Takový je nový hraný film slavného režiséra Olivera Stona. Je to snímek, který si za žádných okolností nemůžete nechat ujít. Film ukazuje příběh jednoho neobvyklému muže i to, jak dokážou tajné služby zasahovat do milionů obyčejných životů.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali film Snowden. Jednoduše pojmenovaný snímek skrývá skutečně velmi zajímavý a napínavý příběh. Takový, kterému byste rozhodně měli dát šanci a podívat se na něj. Video s filmem Snowden pro vás máme ve skvělé kvalitě připravené přímo zde na této webové stránce online. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše. Stačí k tomu jenom chvilka času a pár kliknutí, což zvládne snad opravdu každý.

Snowden online ke zhlédnutí.

Recenze filmu Snowden

Snímek Snowden natočil režisér Oliver Stone, který proslul svými politicky angažovanými snímky. Posledním deset let už netočí prakticky skoro nic jiného. Zmínit ale musíme i jeho snímky jako Četa, Wall Street, Takoví normální zabijáci nebo historický velkofilm Alexander Veliký. Oliver Stone nechrlí filmy jako na běžícím pásu, ale jeho snímky jsou vždy propracované a s hlubším podtextem. O tom svědčí i to, že jako námět svého filmu použil hned dvě knihy od Anatoly Kucherena a Luke Hardinga. Scénář k filmu si pak napsal sám společně s Kieranem Fitzgeraldem.

Co se týká hereckého obsazení, tak se můžeme těšit na známé i méně známé tváře jako například: Joseph Gordon-Levitt, Shailene Woodley, Melissa Leo, Zachary Quinto, Tom Wilkinson, Logan Marshall-Green, Scott Eastwood nebo Nicolas Cage.

Nový film režiséra Olivera Stona.

Nyní už ale k příběhu, který je velmi známý i když málokdo je asi schopný ho obsáhnout v celé jeho šíři. Edward Snowden je bývalý voják, který po úrazu získal místo systémového administrátora u americké Národní bezpečnostní agenturu (NSA). Zároveň se stal IT odborníkem pro CIA. Postupně získal i poměrně lukrativní práci s diplomatickým pasem v Ženevě. Jenže to přišel v jeho kariéře zlom, kdy si uvědomil, že svou prací dělá více zlého, než dobrého.

Edward Snowden a jeho odhalení praktik tajných služeb.

Proto se Snowden rozhodl zveřejnit detaily o tom, jak Spojené státy americké v rámci boje proti terorismu šmírují vlastně občany na telefonech i v elektronické komunikaci. Míra tohoto špehování byla opravdu nevěřitelná. Zveřejnění těchto informací přineslo světovou senzaci a pro Snowdena trestní stíhání. Stal se uprchlíkem a nakonec mu byl udělen azyl v Rusku.

Film rozebírá celý jeho příběh od začátku. Od jeho rodinného zázemí i to, že mohl mít klidnou a dobře zajištěnou práci. On se ale rozhodl pro udělat něco daleko většího. Film není nezaujatým dokumentem i když se velmi věrně drží skutečných událostí. Přesto si ale Oliver Stone neodpustil, aby neodpověděl na otázka, zda je Snowden padouch nebo hrdina.

Trailer k filmu

Video ukázka amerického koprodukčního filmu Snowden. Snad právě tento trailer vás dokáže navnadit na tento zajímavý příběh a uvést vás do celkově atmosféry.

Snowden hodnocení

Příběh Edwarda Snowdena je opravdu velmi působivým thrillerem. Co je na tom obzvláště zarážející je to, že tento film vznikl podle skutečných událostí. Proto si zaslouží opravdu velkou míru pozornosti. Životní osudy Edwarda Snowdena jsou ale zajímavé i sami o sobě. Skoro se ani nechce věřit, že od doby kdy zveřejnil ony tajné materiály už uplynuli tři roky. Zkrátka a jednoduše je Snowden velmi působivý film a na nás udělat jenom ten nejlepší dojem. To je také ostatně hlavní důvod, proč jsme pro vás tento snímek přichystali online ke zhlédnutí. S námi si ho přehrajete opravdu jednoduše a pohodlně. Pojďte do toho s námi co možná nejdříve.