Skryté zlo online

Film Skryté zlo online ke zhlédnutí. Nový americký hororový thriller už na vás čeká ke zhlédnutí. Bude to opravdu masivní porce temna napětí. Film vznikl podle povídky Roberta Damona Schnecka a přináší příběh třech mladých kluků, které postihla velmi mocná kletba. Jenom tak lehce se jí nezbaví!

Exkluzivně a jenom pro návštěvníky našeho serveru máme nový snímek Skryté zlo. Ten měl premiéru v českých kinech. Za snímkem stojí americká režisérka Stacy Title, která už má na kontě asi šest filmů. Věříme, že tento se stane jejím nejúspěšnějším. Je to horor se zajímavým příběhem, který dokáže vyvolat opravdu čirou verzi strachu. Navíc vizuálně velmi atraktivní. S námi si celý snímek užijete v maximální kvalitě, protože jsme ho nahráli v HD verzi ještě před oficiální premiérou. Tak pojďte do toho s námi.

Opravdu děsivý horor.

Recenze

Skryté zlo neboli anglicky „The Bye Bye Man” nepatří mezi žádné vysoko rozpočtové filmy. Je to hlavně horor, který vznikl na skvělém příběhu a obrovském nadšení, což se na něm celkově projevuje velmi pozitivně. Režisérka Stacy Title nepatří mezi příliš známé, i když už na kontě pár filmů má. Hlavně tedy hororů. A například Let the Devil Wear Black má v Americe celkem dobrou pověst a hodnocení.

Scénář k filmu napsal Jonathan Penner na základě povídky Roberta Damona Schnecka. Penner sám patří spíše mezi herce a toto je jeho teprve čtvrtý realizovaný scénář. Někde se ale začít musí že. Co se týká technických profesí, tak za kameru se postavil kameraman James Kniest a hudbu složil The Newton Brothers.

Co se týká hereckého obsazení, tak se skládá spíše z méně známých herců jako například: Douglas Smith, Lucien Laviscount, Cressida Bonas, Doug Jones nebo Michael Trucco.

Skryté zlo online ke zhlédnutí.

Příběh

Tři kamarádi chodí společně na vysokou. Užívají si pohodová studentská léta a jejich život celkově nijak zvlášť nevybočuje. Prostě to jsou obyčejní mladí muži, kterých je po světě miliony. Bohužel zrovna tito tři mají tu smůlu, že se střetnou s prastarou a velmi mocnou kletbou. Je to kletba čirého zla. Na první pohled neškodná. Když na ní nemyslíte nic se neděje. Jakmile se ale ve vaší hlavě objeví jenom náznak zla, tak se začnou dít hrozné věci. Doslova šílené a vy je nemáte vůbec pod kontrolou.

Člověk zasažený touto kletbou se snaží odolávat, ale postupně je sám čím dál víc a víc sápán pařáty zla. Sám se pak stává i jeho vykonavatelem a šiřitelem. Je opravdu hrůzné, jak moc dokáže člověka změnit. Je vůbec možné se z toho vymanit?

Skryté zlo online

Film Skryté zlo je tady pro vás přichystán online ke zhlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a pohodlně online. Doslova na pár kliknutí a už si můžete užívat. Skutečně tak jednoduché to je.

Závěr

Skryté zlo je opravdu povedený horor s našlapanou atmosférou. Je to příběh ze staré školy, který si vystačí bez efektů a nechutných záběrů, ale zato si dokáže pohrát s lidskými nervy a vyvolat opravdu niterný strach. Trojice mladých herců jsou sympaťáci a hrají dobře, i když kletba jenž je postihne je opravdu strašná. O to víc se mi ale budeme bavit. Každopádně vám tento snímek můžeme jenom doporučit ke zhlédnutí a pevně věříme, že tuto jedinečnou šanci bezezbytku využijete. Rozhodně stojí za to. Nám nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou a ničím nerušenou podívanou.