Rande naslepo online

Film Rande naslepo online ke zhlédnutí pro vás. Nová německá komedie, která čeká jenom na vás. Bude hodně bláznivá, skoro až ulítlá, ale taky plná pozitivní energie v nelehkých situacích a díky tomu rozhodně pobaví. Nenechte si jí za žádnou cenu ujít! Příběh o tom, že najít pravou lásku není vůbec jednoduché.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali online ke zhlédnutí film Rande naslepo. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Celé je to jenom záležitost na pár kliknutí myši, čehož byste rozhodně měli využít. Tento německý film (v originále: „Mein Blind Date mit dem Leben” měl premiéru v českých kinech 23. 3. 2017. Vy se tím ale nemusíte vůbec zaobírat. S námi si ho přehrajete naprosto jednoduše a pohodlně přes internet. Pohodlnější už to opravdu snad ani být nemůže. Určitě vás zajímá i kvalita videa a my vám rádi prozradíme, že to celé máme v HD!

Recenze filmu

Za snímkem stojí německý režisér Marc Rothemund, který má za sebou už více než deset filmů. Specializuje se hlavně na komedie, které ale mají v jeho podání vždy nějaký podtext – ať už je to romantika nebo drama. Je to zkušený režisér, který se tomuto povolání věnuje už více, než 20 let. Je obrovská škoda, že jeho filmy nejsou moc známé za hranicemi Německa.

Rande naslepo online pro vás.

Scénář k filmu napsala dvojice: Ruth Toma a Oliver Ziegenbalg. Oba dva patří mezi velmi zkušené scénáristy s velkým tvůrčím potenciálem, kteří svému řemeslu samozřejmě rozumí dokonale.

Co se týká hereckého obsazení, tak to vám asi moc neřekne, ale mi ho stejně musíme zmínit. Můžete se tak těšit na Kostja Ullmann, Jacob Matschenz, Anna Maria Mühe, Johann von Bülow, Alexander Held, Nilamq Farooq, Uwe Preuss, Rainer Reiners nebo třeba Rouvena Blessinga.

Krásná německá romantická komedie.

Příběh

Všechno se to točí kolem jednoho vlastně úplně obyčejného kluka, který se jmenuje Saliya. Ten netouží po ničem jiném, než po normálním životě. Rád by pracoval v luxusním hotelu a potkával lidi z celého světa. Docela obyčejný a vlastně i splnitelný sen. Jenže pak se u něj ukáže oční vada, která mu každý měsíc ubere kousek jeho zraku. Nakonec vidí už jenom obrysy za mléčnou clonou. Život má před sebou, ale už teď musí čelit takové komplikaci.

Zdá se, že se může se svou vysněnou prací rozloučit. Jenže Saliya se nevzdá! Přihlásí se na stáž do super luxusního pětihvězdičkového hotelu. Trochu blafuje a nakonec získá své vysněné pracovní místo.

Najde Saliya lásku a své životní štěstí.

Samozřejmě je to pro něj mnohem těžší, než pro kohokoliv jiného. Musí se opravdu snažit a všechno mu dá velkou práci. Každou maličkost se musí naučit, tak aby jí zvládl po slepu, ať už jde o rozdávání příborů nebo o orientaci v hotelových pokojích. Prostě nic jednoduchého. Naštěstí na to není sám a pomáhá mu jeho kolega Max. Nakonec to všechno začne docela obstojně zvládat. Jenže pak se na scéně objeví žena. Je krásná, milá a jmenuje se Laury. Max se do ní prakticky okamžitě zblázní. To je ale problém, protože omámen láskou si přestane dávat pozor. Hrozí, že tak praskne pravda o tom, že vlastně vůbec nevidí.

Rande naslepo online

Film Rande naslepo online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet tuto povedenou německou komedii. Určitě se u ní budete skvěle bavit, protože se jedná o opravdu originální a zábavný snímek.

Závěr

Rande naslepo vám můžeme jenom doporučit. Je to opravdu hezká a po všech stránkách povedená komedie, která vás zabaví od začátku až do konce. Od režiséra Marca Rothemunda to byla opravdu trefa do černého a my tomuto filmu můžeme jenom přát úspěch. Nic víc ani míň. Každopádně se na něj dívá opravdu pěkně my jsme nadšení, že vám tento zážitek můžeme zprostředkovat. Tak pojďte do toho a dobře se bavte!