Příchozí online

Film Příchozí online ke zhlédnutí. Nový americký mysteriózní, sci-fi  thriller online ke shlédnutí. Na Zemi přistáli mimozemšťané. Lidstvo je v totálních chaosu. Odbornice na lingvistiku Louise Banksová byla vyslána, aby zahájila komunikace s neznámým druhem a zjistila jejich úmysly.

Exkluzivně pro vás online ke shlédnutí film Příchozí. Přímo zde na této webové stránce si budete moci s námi pustit online tento velmi zajímavý snímek. Připravili jsme ho pro vás v perfektní kvalitě tak, abyste si ho mohli přehrát opravdu maximálně jednoduše. Za snímkem stojí kanadský režisér Denis Villeneuve. Do českých kin se pak film Příchozí dostal ve čtvrtek 10. 11. 2016. Vy však toto datum nemusíte příliš řešit. S námi si ho totiž přehrajete pohodlně online na pouhých pár kliknutí myši. Video s filmem pro vás máme v HD kvalitě a přehrávání je opravdu tak snadné.

Příchozí online ke zhlédnutí.

Recenze filmu Příchozí

Příchozí je filmem, který v sobě kombinuje hned několik žánrů. Je to drama, ale stejně tak i mysteriózní, sci-fi  thriller. Je to film o mimozemské invazi, která ale probíhá úplně jinak, než jak je to ve většině akčních filmů. Za snímkem stojí režisér Denis Villeneuve, jenž má na kontě celou řadu velmi zajímavých snímků. Z nich zmiňme alespoň ty nejlepší a nejznámější: Sicario: Nájemný vrah (2015),    Zmizení (2013) nebo Polytechnika (2009). Je to tedy velmi zkušený režisér, který se zaměřuje především na dramata. Scénář k filmu pak napsal Eric Heisserer.

Působivý dramatický sci-fi thriller o příletu mimozemšťanů.

Příběh filmu vypráví o příletu mimozemských lodí na Zemi. Tajemné asi 500 metrů vysoké zaoblené objekty se vznášení jenom kousek nad Zemí. Přistálo jich hned několik po celém světě. A vypadá to, že se snaží navázat komunikaci. Divnému skřehotání a kruhovým  obrazcům ale nikdo nerozumí.

Lingvistka Louise Banksová musí navázat komunikaci.

Americká vláda si na jejich rozluštění povolá špičkovou lingvistiku Louise Banksovou. Je to odbornice na překlady. Takovou práci prostě člověk nemůže odmítnout. Banksová se zaujetím luští mimozemskou řeč a způsob jejich uvažování. Jde to velmi postupně, protože tento druh je velmi rozdílný.

Co vlastně Příchozí chtějí?

Dokáže Banksová vysvětlit příchozím složitosti našeho světa, včetně toho, že nemáme jednoho hlavního vůdce? Že každý stát mluví sám za sebe. A jak se zachová, když se dozví, že návštěvníci chtějí vidět naše zbraně. S postupem času roste nervozita na lidské straně. Někteří by kvůli vlastnímu strachu nejraději zaútočili. Jenže to může znamenat zkázu celého lidstva.

Trailer k filmu Příchozí

Malá video ukázka filmu Příchozí. Přehrajte si online následující trailer, abyste se alespoň trochu ponořili do příběhu tohoto filmu.

Příchozí hodnocení

Hodnotit takový snímek není opravdu nic lehkého. Příchozí je velmi napínavé a temné drama. Je to film, který vás připoutá napjetím i zajímavým příběhem. Todle není žádné prvoplánovitá akce, ale celkem realistický pohled, co by se mohlo dít, kdyby třeba zítra skutečně na Zemi přistáli mimozemšťané. Nám osobně se film velmi líbil.  Bez velkých hereckých hvězd vykresluje opravdu velmi zajímavý skoro až fascinující příběh. A to je něco, čemu se člověk jenom těžko brání. Za nás vám tedy film Příchozí můžeme jenom doporučit a pevně věříme, že si ho co možná nejdříve přehrajete online s námi.