Pařba o Vánocích online

Komedie Pařba o Vánocích online ke zhlédnutí pro vás. Zbrusu nový americký snímek, který volně navazuje na legendární sérii komedií už tady na vás čeká. S námi si tento film přehrajete opravdu jednoduše a kdykoliv se vám jenom zachce.

Exkluzivně na této webové stránce jsme si pro vás připravili online ke zhlédnutí opravdu povedenou a bláznivou komedii, která má navíc i trochu vánoční téma. Je to snímek Pařba o Vánocích neboli v originále „Office Christmas Party”, který měl premiéru v kinech 8. 12. 2016. To však s námi nemusíte ani v tom nejmenším řešit. My jsme si pro vás tento snímek připravili, abyste si ho mohli přehrát opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí. Využijte této šance a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že se budete opravdu skvěle bavit od začátku až do konce!

Pařba o Vánocích online ke zhlédnutí.

Film Pařba o Vánocích jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a připravili přímo zde na této webové stránce online ke zhlédnutí. Je dokonce v HD kvalitě. Náš streamovací přehrávač se pak přizpůsobí prakticky jakémukoliv zařízení. S námi si budete moci tento film přehrát úplně jednoduše a zdarma.

Recenze

Film natočilo duo mladých režisérů  Josh Gordon, Will Speck, kteří doposud nedělali na žádné pařbě. Stejně tak dvojice scénáristů  Justin Malen a Laura Solon jsou v tomto příběhu úplnými nováčky. Nové jsou i představitelky hlavních rolí, kterou jsou pro tentokrát skoro jenom samé holky. Těšit se můžeme na Kate McKinnon, Olivia Munn, Jamie Chung, Jennifer Aniston. Jediná, kdo hrála v předchozích pařbách je Jamie Chung, kterou jsme mohli vidět v Pařbě v Bangkoku a Pařbě na třetí.

Opravdu bláznivá vánoční komedie.

A o čem je příběh filmu? Podíváme se na pobočku jedné technologické firmy, které rozhodně moc neprosperuje. Zdá se, že všichni jsou zapálení spíše do svých osobních životů, než do bnudoucnosti společnosti. Vedoucí pobočky má navíc ten problém, že funkci generální ředitelky zastává jeho sestra. A ta mu nic nedaruje zadarmo. Pobočka neprosperuje a tak se musí zavřít.

Tenhle film vás upřímně rozesměje.

Jedinou šancí je získat důležitého klienta Waltra a jeho 14 milionů dolarů. Náš kancelářský team na to jde jediným možným způsobem, který je napadne. Pozve Waltra na nejlepší party jeho života. Vánoční party přímo v kancelářích. Má být velkolepá! Bude se sáňkovat po schodech do lobby, alkohol pít z barelů a rozesílat SMS celému městu. To je ale jenom začátek, protože se našim hrdinům nakonec všechno pořádně vymkne z rukou.

Trailer k filmu

Video ukázka filmu Pařba o Vánocích. Snad vás více než příjemně navnadí na tento opravdu skvělý komediální film, který rozhodně stojí za shlédnutí.

Pařba o Vánocích hodnocení

Pařba o Vánocích je opravdu zajímavý a zábavný příběh, který vás určitě rozesměje. Je to film s kapkou vánoční atmosféry a hlavně hodně bláznivými vtípky. Zkrátka snímek, u kterého můžete vypnout a jenom se dobře bavit. Celé sérii hodně prospěl restart s novými herci i tvůrci. Celkově se nám film opravdu hodně líbí. Je to opravdu skvělá oddechovka, která je příjemnou změnou od všech těch pohádek, které jinak o Vánocích běží. Věříme, že tenhle film rozhodně nezklame i vás a tak si ho pusťte co možná nejdříve. Přejeme vám skvělou a jenom tu nejlepší zábavu!