Odvrácená strana měsíce online

Film Odvrácená strana měsíce online ke shlédnutí pro vás. Nový německý thriller čeká přímo zde na vás. Pojďte si s námi tento opravu hodně napínavý snímek přehrát. Uvidíte, že vás bude opravdu bavit od začátku až do konce. Příběh právníka Urse, který měl všechno, a nevěděl, že to může ztratit.

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film Odvrácená strana měsíce. Velice působivý a zajímavý snímek podle knihy Martina Sutera převedl do podoby filmového scénáře mladý režisér Stephan Rick. Ten je ostatně i spoluautorem scénáře a to ještě společně s Davidem Marconi a Catharinou Junk. V téměř 100 minutách vás čeká velmi napínavý příběh, který vás uchvátí.

Odvrácená strana měsíce online ke shlédnutí.

Snímek Odvrácená strana měsíce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho budete moci přehrát skutečně jednoduše a komfortně. Opravdu jenom doslova na pár kliknutí myši. Video s filmem pro vás máme online v perfektní HD kvalitě. Obraz u zvuk je skutečně na té nejvyšší možné úrovni, kterou si opravdu užijete.

Recenze filmu Odvrácená strana měsíce

Působivých thrillerů s atmosférou a zajímavým příběh není nikdy dost. O to větší radost, jsme měli ze snímku Odvrácená strana měsíce nebo také v originále „Die dunkle Seite des Mondes”, jenž vznikl v Německo / Lucemburské koprodukci. Tvůrci si pro nás připravili opravdu působivý se spoustou zajímavých momentů. Za filmem stojí mladý režisér a scénárista Stephan Rick, pro kterého to byl teprve jeho třetí film. A první, který jde i do naší distribuce. V našich kinech měl film premiéru 27. 10. 2016. Jak už jsme ale řekli, tak s námi si ho můžete přehrát online prakticky kdykoliv.

Právník Urs měl všechno.

Hlavním hrdinou příběhu je právník Urs. Na první pohled muž, který má všechno. Nejenom charisma a krásu. Je také vzdělaný, inteligentní a bohatý. Manželství mu klape, před jeho vlastním velkým domem parkuje krásné nové auto. Dokonce ani na přátele si nemůže stěžovat. Má úplně vše, vlastně ho ani nenapadne, že by něco mohlo být jinak. Žije si ve svém stereotypu a vlastně ani nevidí jak moc je šťastný.

Jednoho dne jeho kolega z práce spáchá sebevraždu. Je to jako drtivá rána z čistého nebe. Proč to vlastně udělal? Vždyť nemohl mít vůbec žádný důvod. Jeho život byl velmi podobně ukázkový jako ten Ursův. Je to memento, které vede úspěšného právníka, aby přeci jenom začal více přemýšlet o životě. Meditace ho zavedou až k jedné velmi zajímavé dívce. Velmi alternativní, ale zároveň uhrančivé. Tato dívka experimentuje s halucinogenními houbičkami a přemluví i Ursu, aby se toho účastnil.

Experiment v něm probudí jeho horší stránku.

Tento malý experiment, ale zapůsobí hluboko na Ursovu psychiku. Najednou se otevřou stavidla jeho niterných zvířecích pudů. Čiré agresivity, jenž celý život zadržoval. Jeho temné já, o kterém doposud vůbec nevěděl, že ho má. Stává se z něj neovladatelný zabiják, jenž bloudí lese. A rozhodně ho není radno potkat.

Trailer k filmu

Video ukázka filmu Odvrácená strana měsíce. Koukněte se na krátké video z tohoto nesmírně zajímavého thrilleru. Jistě si z něj uděláte sami dobrou představu o tomto filmu.

Odvrácená strana měsíce hodnocení

Odvrácená strana měsíce je velmi působivý thriller. Napínavý a sugestivní. Je to film založený na emocích a zajímavém příběhu. Ani mít všechno neznamená být v životě šťastný. To je podtext, který doslova číší z toho snímku. Jürgen Prochnow v hlavní roli je opravdu skvělý herec na svém místě. Postavu právníka ztrácejícího veškeré zábrany vystihl opravdu dokonale. Film se může rovněž pochlubit také skvělou kamerou a zajímavou vizuální složkou, které dokáže skvěle znázornit temné podtóny tohoto příběhu. Celkově nemůžeme jinak, než hodnotit tento film opravdu pozitivně. Přehrajte si ho s námi online a uvidíte, že se vám bude také líbit.