Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa online

Film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa online ke zhlédnutí. Nový animovaný snímek pro celou rodinu je tady! A vy si ho budete moci vychutnat hezky pohodlně doma. Film režisérskou dua Ron Clements a John Musker přináší opravdu velkou porci zábavy a dobrodružství.

Exkluzivně pro vás máme online ke zhlédnutí film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa. Je to nový snímek od studia Walt Disney Animation Studios, který slibuje opravdu prvotřídní dobrodružství a porci zábavy. Jak už bývá u Disneyho zvykem, tak je to film, u kterého se skvěle pobaví celá rodina. V originále se snímek jmenuje Monna nebo také Viana a přináší celých 107 minut zábavy.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa online pro vás.

Film šel od kin od 24. 11. 2016, ale vy to nemusíte ani v tom nejmenším řešit. S námi si ho totiž přehrajete opravdu pohodlně a zdarma. Doslova na pár kliknutí myši. Snímek jsme pro vás nahráli v HD kvalitě a připravili ke zhlédnutí přímo zde na této webové stránce. Teď už je jenom na vás, kdy se ho rozhodnete si pustit. Ohromí vás opravdu velmi detailní a kvalitní obraz a k tomu křišťálově čistý zvuk plný hloubek i výšek.

Recenze filmu Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

Za filmem stojí dvojice velmi zkušených amerických režisérů Ron Clements a John Musker, v jejichž portfóliu nechybí celá řada kvalitních filmů pro děti nebo rovnou celou rodinu. Oba dva se rovněž podíleli i na scénáři, který napsali společně s Taika Waititim, Jarede, Bushem a Pamelou Ribon. O hudbu se také postaral poměrně obsáhlý team ve složení: Mark Mancina, Lin-Manuel Miranda a Opetaia Foa’i. Teď už se ale pojďme podívat na to nejdůležitější a to je bezesporu příběh filmu.

Vaiana musí zachránit svůj lid.

Hlavní hrdinkou je mladá dívka Vaiana. Je to opravdu nebojácná holka s obrovskou energií a vnitřní sílou. Taková, která se ničeho nezalekne a je pro každého dobrodružství. I kdyby mělo být sebebláznivější a sebenebezpečnější. Prostě jde po hlavě do toho a na vůbec nic se neohlíží. Vianin lid stojí před obrovským nebezpečím. Takovým, které by mohlo dokonce zavinit jeho úplnou zkázu. Je jenom na mladé dívce, aby se jí podařilo ostatní zachránit.

Nový animovaný film studia Disney.

Vydá se proto na nebezpečnou cestu s nejasným cílem. Bude se muset plavit přes oceán, který doposud nikdo nepřekročil. Naštěstí má na své straně mocného poloboha Mauiho, kterého si spřátelila svou vřelou povahou. Je to právě Maui, kdo jí naučí umění mořeplavby a dokonce se vydá i s ní jako její ochránce a patron. Společně prožijí opravdu mnohá dobrodružství. Navštíví neznámé krajiny a budou bojovat s obřími mořskými monstry. To by ale bylo, aby se nakonec nevrátili domů jako vítězové.

Trailer k filmu

Video ukázka s filmem Vaiana: Legenda o konci světa online. Přehrajte si následující krátké video, které vám prozradí, zda tento film skutečně stojí za to. Předem vám ale prozradíme, že odpověď je „Ano!”

Vaiana: Legenda o konci světa hodnocení

Co říci závěrem o tomto animovaném dobrodružném filmu pro malé i velké? Je to opravdu povedený snímek, který dokáže zabavit snad každého. Opravdu působivý příběh Vaiany dokáže dojmout i rozesmát. Je to příběh, který má šťávu a dovede opravdu připoutat k obrazovkám. Nám se film celkově líbit a to po všech stránkách. S klidným svědomým vám ho můžeme doporučit. A nejenom to! Vaiana: Legenda o konci světa už na vás čeká online ke zhlédnutí na této webové stránce. S námi si můžete tento film přehrát opravdu jednoduše a klidně hned teď. Dobře se bavte.