Ochránci online

Film Ochránci online ke zhlédnutí pro vás. Nový ruský akční velkofilm se super hrdiny v hlavní roli! To tu moc často nebývá a to větší show a sranda to pro tentokrát bude. To si rozhodně nemůžete nechat ujít ani vy. Čtyři jedinci získali díky genetickým experimentům super schopnosti!

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme dlouho očekávaný film Ochránci. Vzbudil spoustu pozornosti, protože se jedná o akční velkofilm se super hrdiny natočený přitom v Rusku. To rozhodně není pravidlem. Každopádně výprava je stejně velkolepá a hutný, jako jsme zvyklý u hollywoodských blockbusterů. A u toho samozřejmě nemůžeme chybět ani my! To je ten hlavní důvod, proč jsme si pro vás tento film přichystali online ke zhlédnutí.

Ochránci online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Film Ochránci šel do našich kin od čtvrtka 20. 4. 2017. S tím si ale vy nemusíte dělat příliš velkou hlavu. Díky našemu webu si ho pustíte pohodlně online, kdykoliv se vám zamane. Za 89 minut dlouhým snímkem Ochránci stojí zkušený a přitom stále mladý režisér Sarik Andreasjan. Jako scénář pak posloužila předloha od Andreje Gavrilova. Herce rozebírat nebudeme, protože stejně žádné neznáte. Každopádně výsledek stojí za to.

Příběh

O čem to celé je? Příběh nás zavede do časů studené války, kdy vznikl super tajný vládní program „Patriot”. Vědci se pomocí genetických experimentů pokoušeli vytvořit super vojáky, což se jim v mnoha ohledech povedlo. Měli čelit těm nejhorším hrozbám, které nakonec nepřišli. Celý projekt zůstal utajen a vojáci v ústraní. Do projektu byly vybráni lidé z různých koutů Sovětského svazu. Úpravy pak pozvedly jejich přirozené schopnosti.

Působivý ruský sci-fi snímek.

Celé by to mohlo zůstat tak jak to je. Studená válka a soupeření o moc skončilo. Jenže teď se objevila nová hrozba. Neznámá síla zdrcujícím způsobem napadla Moskvu. Mrakodrapy jsou v plamenech, znávám náměstí a bulváry rozbombardované. To je přesně ten čas, který si žádá své superhrdiny. A oni jsou připraveni sloužit, jak nejlépe umí.

Film Ochránci online

Akční sci-fi velkofilm Ochránci z ruské produkce si můžete přehrát s námi hezky pohodlně a zdarma online. Snímek jsme pro vás připravili ke zhlédnutí doslova na pár kliknutí myši a věříme, že tuto nabídku rádi využijete. Samozřejmostí je maximální možná kvalita obrazu i zvuku.

Závěr

Film Ochránci je poměrně vítaným zpestřením mezi akčními filmy se super hrdiny. Co se týká vizuální stránky, tak na té rusové rozhodně nešetřili a film nabízí stejně velkolepé scény jako hollywoodské trháky. Příběh je zajímavý a má šťávu. Herci uvěřitelní a kvalitní. Prostě precizní dílo, které nezklame a zaujme každého fanouška sci-fi. My vám film můžeme nejenom doporučit, ale dokonce jsme ho pro vás přichystali online ke zhlédnutí. Pojďte si ho pustit s námi na pár kliknutí myši. Jednodušší už to snad ani být nemůže.