Muž jménem Ove online

Film Muž jménem Ove online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet nové švédské komediální drama. Je to příběh o staříkovi, který dělal všem sousedům jenom problémy. Pak ale přišli imigranti, se kterými začal mít problémy sám onen stařík. Že by karma nebo se tenhle stárnoucí muž prostě sám s nikým nesnese.

Exkluzivně a jenom pro vás tady máme velmi dlouho očekávaný film Muž jménem Ove. S námi si budete moci tento snímek přehrát opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Je to film natočený podle velmi úspěšné knihy spisovatele Fredrika Backmana. Do podoby filmu ho pak předělal jeden z nejzkušenějších švédských režisérů Hannes Holm. Bude výsledek stát za to? My vám už předem prozradíme, že ano.

Muž jménem Ove online ke zhlédnutí.

Film Muž jménem Ove už na vás čeká online ke shlédnutí na této webové stránce. Video s filmem jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě ještě před jeho oficiální premiérou. Ta jenom tak mimochodem byla 10. 11. 2016. Vy si ale s námi budete moci tento úspěšný snímek přehrát naprosto pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Video s filmem jsme pro vás připravili ve skvělé HD kvalitě, která se vyznačuje velmi detailním obrazem a jemným zvukem.

Film podle knihy spisovatele Fredrika Backmana.

Recenze filmu Muž jménem Ove

Muž jménem Ove nebo také ve švédském originále „En man som heter Ove” je na první pohled velmi zajímavý film. Už jenom protože vznikl podle knižní předlohy a jeho hrdinou je jeden opravdu netypický senior. Trochu připomíná i úspěch stoletého staříka Jo Jonase, který byl zfilmován loni. Ove od spisovatele Fredrika Backmana je však hrdina z úplně jiného těsta.

Hořké komediální drama.

Ove je téměř šedesátiletý muž, se kterým to nebylo nikdy lehké. Vždy to byl hrubián a horká hlava. Sousedům kolem dělal jenom problémy. Jediný kdo ho krotil byla jeho žena Sonja. Jenže ta zemřela a Ove zůstal úplně sám. Chvíli dokonce uvažoval, že by si hodil mašli a skončil to utrpení jménem život, pak ale zahlédl něco, kvůli čemu se přeci jenom tento plán rozhodl odložit.

Ove není zrovna dobrý soused.

Do sousedství se totiž nastěhovala rodina z Pákistánu. Hlučná a velká rodina imigrantů dělá jenom problémy. Tak si to alespoň Ove nalhává. Ve skutečnosti jsou milí a ostatní sousedé s nimi nemají problém. Ale pro Oveho se stávají doslova úhlavními nepřáteli. A proč to všechno? Autem mu omylem srazili poštovní schránku. To je něco co si zarputilý Ove nemůže nechat líbit. A tak rozehrává sousedskou válku, která má skoro napoleonovský rozměr.

Takové naschvály a útoky ještě nikdo v ulice neviděl. Všichni ostatní sousedi se raději Ovemu klidí z cesty, protože když se tenhle zapšklý starý páprda namíchne, tak to opravdu stojí za to. Ale kdo ví, přeci jenom nakonec Ove pochopí své nové sousedy a jejich prostřednictvím se z něho vlastního stane lepší člověk. Ostatně změna k horšímu už by u něj stejně asi nebyla možná.

Trailer k filmu

Video ukázka komediálního dramatu Muž jménem Ove. Přehrajte si trailer s filmem pohodlně a přímo zde online. Určitě vás nezklame.

Muž jménem Ove hodnocení

Muž jménem Ove je svěží a zábavná komedie. Nebo také trochu drama, jak už bývá u severských filmů zvykem. Je to opravdu skvělý film, který se rozhodně vyplatí shlédnout. Právě proto jsme ho ostatně pro vás připravil na těchto webových stránkách. Příběh má silnou oporu v knize Fredrik Backman. Velmi se povedla i samotný převod příběhu na filmová plátna o což se postaral režisér Hannes Holm. Výsledkem je opravdu hodně dobrý film, u kterého se jistě hodně zasmějete, ale který přináší i prostor k zamyšlení. Přesně takové snímky stojí za to a my budeme nadšeni, pokud si právě tento film přehrajete s námi online. Přejeme vám hezké chvíle strávené s filmem.