Mini šéf online

Film Mini šéf online ke zhlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet novou animovanou komedii pro celou rodinu. Zábavná komedie režiséra Toma McGratha vás zaručeně pobaví. Je to příběh o jednom klukovi, který na první pohled vypadá docela nevině. Jenže je to velké zvíře a šéf nadnárodní korporace.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přímo zde na této webové stránce přichystali online ke zhlédnutí film Mini šéf. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše a zdarma. Celé je to jenom záležitost na pár kliknutí myši a proto byste si to rozhodně neměli nechat ujít. Film Mini šéf nebo také v anglickém originále „The boss baby” měl premiéru v kinech 20. 4. 2017. A velmi brzy se zařadil mezi nejsledovanější filmy. Snad se nám podaří nalákat i vás, abyste si ho pustili.

Mini šéf online ke zhlédnutí a zdarma.

Recenze filmu

Za filmem stojí zkušený režisér Tom McGrath, který má na kontě všechny tři díly úspěšného Madagaskaru a k tomu i další úspěšný snímek Megamysl. K prvním dvou dokonce napsal scénář. Kromě toho jednotlivé postavičky nadaboval a pracuje i na čtyřce Madagaskaru, která má jít do kin v roce 2018. Takže ve světě animovaného filmu to opravdu není žádné ořezávátko, ale zkušený a kvalitní tvůrce.

Scénář k filmu mu napsal Michael McCullers, který se specializuje hlavně na komedie. Napsal například i úspěšného Austina Powerse, takže o bláznivou zábavu rozhodně nebude nouze. Za hudbou stojí rovněž velmi zkušená dvojice a to  Hans Zimmer a Steve Mazzaro. Je škoda, že si neužijeme nic z originálních hlasů kvůli dabingu, protože jednotlivé postavy namluvili ti nejlepší: Alec Baldwin, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow nebo třeba Tobey Maguire.

Zábavný animák pro celou rodinu.

Příběh

Hlavním hrdinou je mini šéf. Navenek vypadá jako malý prcek. Ve skutečnosti je to ale šéf velké nadnárodní korporace BabyCorp. Ta velmi tvrdě sleduje své obchodní zájmy, které jsou také zájmy všech podobných batolat. Mini šéf teď stojí před velkým úkolem musí totiž zjistit, proč děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Jakoby se lidé zbláznili a místo dětí si pořizovali spíše štěňata. Konkurenční firmě Štěně a.s. se vede opravdu nebývale dobře. Její prohnaný šéf Francis E. Francis zdá se dosáhl svého cíle. Náš mini šéf se ale také nevzdává! Má totiž velmi prohnaný plán a to angažovat do boje svého staršího brášku. Ten by mohl zvrátit poměr sil.

Film Mini šéf online ke zhlédnutí

Americký animovaný film Mini šéf si můžete přehrát online. S námi opravdu hezky pohodlně a zdarma. Právě proto jsme ho připravili přímo zde na této webové stránce, kde na vás čeká doslova na pár kliknutí myši. To je opravdu unikátní šance, která se jenom tak nemusí opakovat. Tak to neodkládejte moc dlouho a pojďte do toho.

Závěr

Mini šéf je povedený animák, který na vtipu opravdu nešetří. Je to maximálně vtipný a zábavný snímek, který vás rozhodně nebude nudit. Je to prostě jeden z těch povedených filmů, který stejně dobře zabaví malé i velké. A to není málo. Jinak oceňujeme i originální příběh, bezchybnou animaci a ve výsledku vlastně i skvělé herecké obsazení. Tomuhle filmu zkrátka není jednoduché moc co vytknout. Režisér Tom McGarth získal spoustu zkušeností na sérii Madagascar, které teď bezpochyby maximálně zužitkoval.