Lichožrouti online

Film Lichožrouti online ke shlédnutí. Nový český animovaný film Lichožrouti je tady! Očekávaný a originální – přesně tak by se dal shrnout film režisérky Galiny Miklínové. Je to příběh o potvůrkách, kteří žijí skrytě mezi lidmi, a živí se jejich ponožkami. Vždy ale jenom těmi lichými kusy.

Celovečerních 3D animovaných ryze českých filmů moc není. Měli jsme tu třeba Kozí příběh, ale ten zdaleka nesplnil očekávání, které na něj byla kladena. Nyní tady konečně máme kvalitní film hodný tradice českého animovaného filmu a filmu pro děti obecně. Je to originální příběh o malých barevných příšerkách, kteří žijí mezi námi lidmi a přesto zůstávají nepozorováni. To je s podivem vzhledem k tomu, jakou neplechu nám páchají. Film měl premiéru 20. 10 2016 a vy vám poradíme, jak si Lichožrouty můžete přehrát pohodlně a zdarma online.

Lichožrouti online ke shlédnutí pro vás i vaše děti.

Recenze filmu Lichožrouti

Příběh filmu je inspirován úspěšnou dětskou knihou spisovatele Pavla Šruta. Tu do podoby filmového scénáře přepracoval sám autor společně s Galinou Miklínovou. Paní režisérka má na kontě jenom pár filmů a krátkých seriálů. Vždycky se soustředila hlavně na tvorbu pro děti, což se velmi pozitivně odráží i na tomto jejím zatím posledním počinu. O dabing se postarali skvělý čeští herci jako například: Ondřej Trojan, Kryštof Hádek, Matěj Ruppert, Josef Somr, Jolka Krásná, Marek Taclík, Tatiana Vilhelmová a samozřejmě i mnozí další.

Celý příběh se točí kolem Lichožrouta Hihlíka. Toho velmi zodpovědně vychovával jeho dědeček Lamora. Vštěpoval mu všechny lichožroutské zásady včetně toho, že nikdy nesmí ukradnout celý pár ponožek. Ještě před svým skonem pošle Hihlíka k jeho strýci Padremu.

Nový český animovaný film pro celou rodinu.

Jenže to není zrovna žádný svatoušek. Vlastně je to takový lichožroutský mafián, který si z pravidel nic moc nedělá. Hihlík se u něj necítí zrovna moc dobře a nepřidávají tomu ani jeho dva poťouchlý bratranci. Společně se vydávají na nebezpečnou stezku bez pravidel. Na cestu, kde hrozí, že je překvapí podivínský Profesor, který lichožrouty zkoumá. Každopádně to bude tuze napínavé a zábavné dobrodružství. Film má v sobě i skryté poselství o tom, jak důležitá je rodina.

Trailer k filmu

Filmová ukázka Lichožroutů. Tady máte malý vzorek filmu Lichožrouti online ke shlédnutí, abyste věděli, do čeho jdete. Podle nás to rozhodně stojí za to!

Lichožrouti hodnocení

Film Lichožrouti hodnotíme opravu velmi pozitivně. Snímek nás zaujal už prvními ukázkami a rozhodně nás nezklamal ani po tom, co jsme ho shlédli celý. Konečně tady máme celovečerní český animovaný film, který má perfektní provedení, hezký příběh a nepostrádá ani humor. Bez nadsázky tento snímek rádi označíme za jeden z největších překvapení letošního roku. Příběh režisérky Galiny Miklínové si rozhodně nemůžete nechat ujít ani vy ani vaše ratolesti. Prostě a jednoduše by to byla škoda. My vám navíc film Lichožrouti přinášíme přímo zde na těchto stránkách, tak snad ho neminete. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu!