Líbáš jako Bůh online

Film Líbáš jako Bůh online ke shlédnutí. Krásná česká romantická komedie od Marie Poledňákové je tady. Skvěle obsazený český snímek, ve kterém se představí: Jiří Bartoška, Eva Holubová, Oldřich Kaiser, Nela Boudová, Roman Vojtek, Martha Issová a mnozí další.

Příběh učitelky Heleny, která pro samé vytížení zanedbávala svůj vlastní život. Ale jednoho dne potkala znovu toho pravého a rozhodla se všechno hodit za hlavu.

Přímo zde vám přinášíme online ke shlédnutí film Líbáš jako Bůh.  S námi si tuto opravdu velmi povedenou českou komedii, která v trhala rekordy v návštěvnosti kin, můžete pustit opravdu pohodlně a jednoduše online. Za filmem stojí velmi zkušená režisérka Marie Poledňáková, jenž si k filmu dokonce napsala vlastní scénář. Z velké části i podle svého života. My jsem video s filme pro vás nahráli přímo zde na tyto webové stránky. Díky tomu si Líbáš jako Bůh můžete přehrát online kdykoliv jenom budete chtít. Film pro vás máme v perfektní kvalitě online a můžete si ho pustit opravdu velmi jednoduše.

Líbáš jako Bůh online pro vás.

Recenze filmu Líbáš jako Bůh

Jako v každé správné recenzi vám nejdříve poodhalíme příběh filmu. Ten se točí kolem stárnoucí učitelky Heleny Altmanové. Je to vlídná pedagožka, která učí srdcem a tak patří na škole k těm oblíbeným. Přestože její předměty: francouzština a literatura nemají zrovna tu nejlepší pověst. Má zdravý nadhled a pozitivního ducha. Člověk by jí vůbec nehádal její věk ani to, jak neuspořádaný má vlastní život.

Povedená komedie režisérky Marie Poledňákové.

Helena totiž stále žije se svým bývalým manželem. Karel je sice úspěšný spisovatel, ale pro praktický život absolutně nepoužitelný. O tom svědčí už jenom to, že s ním Helena musela rozvést, ale on se nedokázal ani po několika letech odstěhovat. A problémový jsou i další členové rodiny. Její ovdovělá sestra Kristýna má neustále nějaké problémy, syn Adam má rovněž manželské problémy a babička Alžběta se i ve svém pokročilém věku stále věnuje randění.

Ani se není čemu divit, že Helena doposud nezbývalo moc času na její vlastní život. Jenže osud je někdy nevyzpytatelný a ten teď svede dohromady Helenu s lékařem záchranné služby Františkem. Je to velmi bouřlivý příběh. Helena se do něj totiž zamiluje prakticky v okamžiku, skoro jako zamlada. Jenže začít si vztah v pokročilém věku není zase tak jednoduché. Hlavně proto, že do toho mají tendenci zasahovat všichni lidé kolem. My tak budeme svědky velkého milostného vzplanutí mezi Helenou a Františkem, ale leckdy také velkých komplikací. Někdy to bude vtipné a zábavné jindy spíše tragické. Nakonec se ale všichni budeme jistě výborně bavit.

Jiří Bartoška v jedné z hlavních rolí.

Sama autorka Marie Poledňáková přiznává, že Líbáš jako bůh pro ni byl srdcový projekt. Vlastně už žádný další film ani neplánovala, ale když z nenadání přišel nápad, tak mu tentokrát nemohla odolat. Příběh je tak do značné míry inspirovaný skutečným životem režisérky. I když samozřejmě je to nutné brát v mezích určitých mantinelů.

Trailer k filmu

Ukázka české komedie Líbáš jako Bůh. Krátký ale velmi našlapaný trailer, který vás uvede do příběhu a jeho atmosféry lépe, než cokoliv jiného.

Líbáš jako Bůh hodnocení

Líbáš jako Bůh je hezká romantická komedie. Milostné peripetie v pokročilém věku jsou jistě velmi atraktivní záminkou. Film hodně staví na situačním humoru a skvělých hereckých výkonech. Kamila Magálová, Jiří Bartoška, Eva Holubová a Oldřich Kaiser byly v hlavních rolích opravdu skvělý. Tohle se jim povedlo a výsledkem je snímek, který vám zajistí opravdu pohodový večer. Nebo vlastně jakoukoliv část dne, kdy se rozhodnete si tento film pustit. S námi už tady na vás čeká film Líbáš jako Bůh online. Přehrajte si ho pohodlně a na pár kliknutí myši. Nám se tato komedie opravdu líbí a jistě zaujme i vás.