Komici s.r.o. online

Film Komici s.r.o. online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet novou ryze českou komedii. Film bývá někdy označován také jako The Tour a stojí za ním režisér Juraj Šajmovič. Čeká na vás skvělá road show a zábavná podívaná s nejlepšími českými komiky současnosti. Bude to opravdová show.

Jací jsou komici, když slezou z pódia? Jsou stále tak zábavní a otevření a nebo se z nich rázem stávají nudní patroni. Na tuto otázku chce odpovědět i nový snímek Komici s.r.o., který nám slibuje 90 minut doslova našlapaných různými událostmi. To je něco, co byste si za žádnou cenu neměli nechat ujít. Ve filmu účinkují skvělý baviči Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Tomáš Matonoha, Ester Kočičková, Michal Kavalčík nebo nekouzelník Richard Nedvěd.

Komici s.r.o. online pro vás.

Film Komici s.r.o. jsme pro vás nahráli ve skvělé kvalitě a připravili přímo zde online ke shlédnutí. S námi si tak budete moci tento snímek pustit úplně jednoduše a zdarma. Video v našem streamovacím přehrávači si pustíte úplně jednoduše doslova na pár kliknutí myši. Využijte této šance a dobře se bavte.

Recenze filmu Komici s.r.o.

Film Komici s.r.o. The Tour vlastně ani není moc klasickým filmem. Je to možná spíš dokument nebo taková real comedy. Tenhle příběh vlastně ani nemá nějaký hlavní nosný příběh. Je to vlastně jenom show o partě skvělých komiků, kteří křižují republiku a snaží se bavit lidi. Po celé zemi vyprodávají sály a udivují svou originalitou a talentem. Je to náročný život na cestách, ale co by tihle týpci neudělali pro své fanoušky.

Ester Kočičková a další skvěli stand-up komici.

Za filmem stojí režisér Juraj Šajmovič, pro kterého to byl jeho teprve třetí snímek. Na kontě má mimo jiné nepříliš úspěšné komedie Tady hlídám já a Andílek na nervy. Tohoto netypického filmu se ujal i po stránce scénáře, i když tenhle film vlastně žádný příběh snad nemá.

Tohle je divoká show bez pravidel! Knor, Pavlásek, Kočičková, Matonoha, Nedvěd a Ruda z Ostravy křižují republiku a baví svými vystoupeními. A jací jsou mimo vystoupení? Ještě daleko horší. Daleko větší blázni. Nebo tedy alespoň byly, když natáčeli tenhle film. Výsledkem je naprosto ujetá show plná groteskních situací. Je totiž vidět, že tahle partička se moc rádi baví nejenom na pódiích, ale i mimo ně.

Lukáš Pavlásek nemůže chybět.

Na každého našeho hrdinu čeká jeho vlastní kousek příběhu. Mioš Knor z neustáleho nasrávání téměř zešílí, aby také ne, když celou tuhle divočinu má vlastně na povel. Ester Kočičková nás zasvětí do tajů orgasmů a sama si jej několikrát prožije. Tomáš Matonoha svým humorem všechny skoro až otravuje. Ruda z Ostravy už pomalu neví kým vlastně je. No a Richard Nedvěd pořád blbne se svými trapnými kouzly, které už ale začínají být i tak trochu ohrané.

Trailer k filmu

Malá ukázka tohoto nekorektně zábavného filmu. Z traileru si jistě uděláte sami srandu. Video si pustíte sami na pár klinutí myši.

Komici s.r.o. hodnocení

Co říci závěrem o filmu Komici s.r.o.? Tohle prostě není úplně klasický film. Protože tenhle snímek nemá nosný příběh ani herce. Jednotlivý komici jsou v tomhle pořadu sami za sebe. Stylem vyprávění mi připomíná spíše takový bláznivý dokument. I když hodně bláznivý, protože tahle parta si ze sebe neustále dělá srandu. Opravdu prakticky pořád. Kvůli tomu vlastně člověk ani nepozná, kdy je co zahrané a kdy to myslí naši hrdinové vážně. A ono na to vlastně dost možná ani tolik nezáleží. Tohle je film, který vznikl hlavně pro naší zábavu a my se u něj tak jistě budeme skvěle bavit od začátku až do konce. Samozřejmě kvalita jednotlivých skečů je značně proměnlivá, ale v tomto filmu si jistě každý najde moment, jenž ho rozesměje. Tak na co ještě čekáte? Pojďte si film Komici s.r.o. přehrát s námi online. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.