Kameňák 4 online

Film Kameňák 4 online ke shlédnutí. Legendární česká komedie Kameňák je tady se svým další pokračováním. Tenhle film si zkrátka nemůžete nechat ujít. Do Kameňákova se vrací po dlouhých deseti letech a všechno je tady na ruby. Třeba z Pepana se stal rovnou starosta.

Přímo zde na této webové stránce pro vás máme skutečně velmi exkluzivní a jedinečnou příležitost. S námi si můžete pustit online Kameňák 4. Tuto povedenou českou komedii si s námi přehrajete opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Film tentokrát nenatočit Zdeněk Troška, který vdech život původní trilogii ale Jan Novák. Je to zkušený režisér filmů a seriálů, který tomuto řemeslu také rozumí více, než dobře. Jiný je i scénárista, kterým se protentokrát stal Marcel Bystroň. Potěší, že aspoň herecké obsazení zůstalo více méně stejné.

Kameňák 4 online pro vás.

Film Kameňák 4 měl premiéru v českých kinech 10. 10. 2013. Vy to ale nemusíte příliš řešit. My jsme pro vás tento film připravili přímo zde na těchto webových stránkách a s námi si ho budete moci přehrát opravdu pohodlně a zdarma přes internet. Dejte tomuto snímku šanci a pojďte se dobře bavit! Video s Kameňákem 4 pro vás samozřejmě máme v HD kvalitě, tak abyste si ho mohli opravdu vychutnat. Ovládání našeho přehrávače je přitom úplně jednoduché a musí ho zvládnout úplně každý.

Legendární česká komedie se vrací.

Recenze filmu Kameňák 4

A o čem je vlastně příběh celého filmu? Do našeho milého městečka Kameňákov se vracíme po dlouhých deseti letech. A hodně se změnilo. Zatímco někteří se rozhodli z téhle díry vypadnou. Jako třeba Vilma, která utekla za dcerou do Austrálie, tak jiní jsou zde spokojeni a dokonce povýšili. Třeba její manžel Pepan, z kterého je teď dokonce vážený pan Starosta. No kdoby čekal takový rychlý vývoj.

Zábavná podívaná plná tvrdého humoru.

Pepan teď nemá nouze ani o nápadnice. Ráda by ho klofla místní učitelka Vlasta. Taková partie přeci není k zahození. Ale Pepan má jiné starosti. Společně se svým vychytralým tajemníkem Bohoušem musí hlavně přijít na způsob jak si namastit kapsu. A mají báječný nápad, že by to šlo přes pokuty. Proto Pepan jmenuje do čela policie loajálního Frantu Cloumala. Je ale otázka zda to byl dobrý nápad, protože Franta je moc dobře znám jako místní obdoba Ramba.

Pepan povýšil na starostu a musí řešit spoustu problémů.

Důležitou roli samozřejmě sehraje i legendární modrý pramen. Vodu z něj totiž používá místní kuchař Lojza na svou marijánkovou zahrádku. A tahle tráva má skutečně jedinečná účinky. Coufalova syna Vincka napadne, že by se na tom dalo hezky vydělat. Navíc tatík poskytne hezké krytí. Tohle prostě jako vždycky nemůže dopadnout dobře.

Trailer k filmu

Malá videoukázka filmu Kameňák 4. S námi si ho můžete přehrát opravdu velmi pohodlně a zdarma přes internet. Snad vás více, než příjemně navnadí.

Kameňák 4 hodnocení

Kameňák 4 není žádný oduševnělý film. Tohle je zkrátka bláznivá česká komedie, která má jenom pobavit. Čtvrtý díl se opět velmi povedl, i když na celou sérii navazuje jenom volně a přeci jenom je znát, že ho dělal úplně jiný tvůrčí team. Samozřejmě opět nechybí spousta drsných vtípků, které se tentokrát podařilo snad ještě lépe skloubit do celého příběhu. A je to jenom dobře. Výsledek opravdu stojí za to. Máme tady zábavný film, který vám poskytne hezkých 88 minut odpočinku. Tenhle snímek byste si zkrátka za žádnou cenu neměli nechat ujít. My vám k tomu už jenom popřejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu. Zkrátka si to užijte!