Je to jen konec světa online

Film Je to jen konec světa online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet nový francouzsko-kanadský film režiséra Xaviera Dolana. Je to příběh dramatika, který se po dlouhé době vrací domů, aby se usmířil s rodinou. Jenže nikdo z jeho blízkých o to zřejmě nemá zájem, protože je hodně jiný.

Přímo zde na těchto webových stránkách jsme pro vás připravili ke shlédnutí velmi kvalitní snímek Je to jen konec světa, který si s námi můžete přehrát opravdu velmi pohodlně a zdarma. Za filmem stojí zkušený kanaďan Xavier Dolan, jenž se stal režisérem a dokonce napsal i scénář. Film vznikl na základě divadelní hry, což vysvětluje jeho velmi umělecký nádech. Není to příběh pro každého, ale kdo má rád hluboké a oduševnělé příběhy, ten ho jistě velmi ocení.

Je to jen konec světa online pro vás.

Je to konec světa měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 10. 11. 2016. S tím si ale vy nemusíte dělat příliš velké starosti. My jsme pro vás video se snímkem sehnali už před jeho premiérou a jenom díky tomu si ho můžete přehrát přes internet přímo zde na těchto webových stránkách. To je šance, kterou se opravdu vyplatí využít. Třeba právě hned teď.

Recenze filmu Je to jen konec světa

Je to jen konec světa je velmi působivý a přitom jednoduchý příběh. Hlavním hrdinou je úspěšný dramatik, který trpí nevyléčitelnou nemocí. Už mu zbývá jenom pár týdnů života. To poslední co chce je vidět se svou rodinou. Jenže tu nenavštívil dlouhých 12 let. Vůbec neví, kde má začít, protože jsou to pro něj lidi, které v podstatě vůbec nezná.

Nové a velmi silné kanadské drama.

Má jim hned říci pravdu? A nebo se má chovat normálně a spíše se snažit dohnat ztracený čas? Vždyť těch dlouhých 12 let, úplně všechno změnilo. Když odcházel, tak bylo jeho sestře 10 let. A manželku svého bratra vlastně ani nepoznal. Jak vlastně setkání proběhne? Bude milé plné obětí a úsměvů a nebo naopak křiku a hádek. Náš dramatik neví, ale už před samotným setkáním o tom musí hodně přemýšlet.

Podaří se setkání s rodinou.

Navíc mu nedochází jak on sám je jiný. Žil ve velkém městě kosmopolitním životem. Má rozhled v kultuře i politice. Jiné zvyky a toleranci, kterou člověk chce nechtě v metropoli získá. Jeho rodina, ale žije stále na té samé periférii, ze které utekl, protože mu připadala neskutečně fádní a nezajímavá.

Trailer k filmu Je to jen konec světě

Je to jenom konec světa v krátké filmové ukázce. Následující trailer nám představí film i příběh, na který se v něm můžeme těšit.

Je to jen konec světa hodnocení

Hodnotit podobné umělecky založené filmy není nic jednoduché. Film se vůbec netají tím, že vznikl na motivy divadelní hry a že má vysoké ambice. Dostal se dokonce do Grand Prix filmového festivalu v Cannes. Je to v podstatě velmi komorní, ale přitom podmanivý a uchvacující příběh. Nám se velmi líbil a právě proto jsme ho ostatně museli přichystal online ke shlédnutí i na této webové stránce. My doufáme, že s námi alespoň z části sdílíte tento názor a proto se na film Je to jen konec světa podíváte s námi. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.