Jack Reacher: Nevracej se online

Film Jack Reacher: Nevracej se online ke shlédnutí. Nový americký akční thriller s Tomem Cruisem v hlavní roli už na vás čeká. Elitní vojenský vyšetřovatel Reacher je zvyklý hrát sám za sebe. Působit za nepřátelskou linii a být v přímém ohrožení života. Možná to jsou i situace, které mu dělají dobře.

Pokud máte rádi opravdu ostré thrillery nabité akcí, tak se vám určitě bude líbit i druhé pokračování Jacka Reachera, tentokrát s podtitulem „Nevracej se”. Předchozí film Jack Reacher: Poslední výstřel vznikl už v roce 2012 pod taktovkou režiséra Christophera McQuarrie. Pokračování už natočil velmi zkušený Edward Zwick. Jako předloha obou filmů posloužili úspěšné knihy Lee Childa.

Film Jack Reacher si můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Máme pro vás video ve skvělé HD kvalitě, které si navíc přehrajete opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Využijte této šance a bavte se s Jackem Reacherem.

Jack Reacher: Nevracej se online ke shlédnutí.

Recenze filmu Jack Reacher: Nevracej se

Jack Reacher je na první pohled velmi solidní akční film, který si vypůjčuje prvky i z jiných žánrů jako například krimi, drama, mysteriózního filmu nebo thrilleru. Je to film s charizmatickým hrdinou, který je schopný čelit neuvěřitelné přesile. Čekají vás zběsilé honičky, přestřelky i souboje holými pěstmi.

Jack je bývalý major vojenské policie. Byl tak dobrý, že se mu podařilo povýšit až do speciálního útvaru. Teď sám stojí mimo zákon, aby mohl vyšetřit ty nejtěžší případy. Zločiny mezi elitními vojáky a dalšími silovými složkami. Jsou to totiž právě tyto případy, které mohou rozložit celou policii hezky zevnitř. A to je něco, nemůže připustit. Navíc to skoro až vypadá, že si v podobných situacích sám libuje.

Nový akční film s Tomem Cruisem v hlavní roli.

Jack má nyní nový případ, který se týká vážného obvinění ze špionáže. Měla se ho dopustit velitelka Susan Turnerové. Velmi ambiciózní a krásná žena, která měla doposud pověst bez jediného smítka. Na tom, že by měla zradit tak něco nehraje. A co je ještě podezřelejší je to, že najednou kolem ní začnou v rychlém tempu umírat další lidé. Chce jí snad někdo zabránit v obhajobě?

Když Jack začne vyšetřovat, tak sám zjistí, že na tomto případu něco opravdu hodně smrdí. Najednou jde někdo po krku i jemu. A v ohrožení je i dcera Susan. Podlá hra bez pravidel, ve které je ale i sám Reacher jedničkou.

Trailer k filmu

Ukázku z filmu Jack Reacher: Nevracej se. Přehrajte si následující video, které vám dá jasnou představu o čem tento film je.

Jack Reacher: Nevracej se hodnocení

Film Jack Reacher: Nevracej se hodnotíme velmi pozitivně. Je to skvělá kriminálka nabitá velkolepými akčními záběry. Tom Cruise v hlavní roli je perfektní. Ostatně z podobných filmů má velmi bohaté zkušenosti – například Mission Impossible. Tentokrát se objeví před kamerou jako charizmatický policejní vyšetřovatel, který sám neváhá překračovat zákony, když je potřeba. Celkově film Jack Reacher: Nevracej se hodnotíme opravdu pozitivně. Je to opravdu dobře udělaný akční film s napínavým příběhem. Nabídne výborné herecké obsazení a precizně natočené akční scény. Tenhle film se možná nestane legendárním, ale příjemná podívaná je to určitě.