Inferno online

Film Inferno online ke shlédnutí na této naší webové stránce. Nové americké mysteriózní drama podle knihy Dana Browna – autora Šifry mistra Leonarda. Na proslulého záhadologa Roberta Langdoma čeká další napínavý případ. Tentokrát musí rozkrýt pozadí Dantova pekla, které hrozí že se promění ve skutečnost.

Americký film Inferno je povedenou směsí akčního filmu, dramatu a thrilleru. To všechno s pořádně mystickým příběhem. Je to již třetí film natočený podle knih úspěšného spisovatele Dana Browna. I tentokrát film znovu režíroval Ron Howard a v roli charizmatického záhadologa – profesora Langdoma se objeví Tom Hanks. To všechno jsou dobré důvody, proč dát filmu Inferno šanci. My si ho samozřejmě rozebereme ještě podrobněji v následujících řádcích.

Inferno online ke shlédnutí pro vás.

Recenze filmu Inferno

Celý příběh začíná dramaticky. Robert Langdom se probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici. Právě byl na stopě zajímavých objevů, které se týkali světoznámého renesančního spisovatele Danta. Konkrétně jeho díla peklo. Jenže jak už to v jeho práci bývá, tak zřejmě zkřížil cestu s mocnými lidmi, kteří ho chtějí zastavit. Významnou roli v tom hraje i jeden americký miliardář.

Langdom neví proč. Pamatuje si jenom střípky, které mu zatím v bolavé hlavě nedávají žádný smysl. Jeno ale ví a to je, že je stále v obrovském nebezpečí. Naštěstí už v nemocnici najde šikovnou spojenkyni. Tou je doktorka Sienna Brooksová. S její pomocí tedy za napínavých okolností prchá.

Nový thriller podle knihy Dana Browna.

Postupně nejenom získává své staré vzpomínky, ale nachází i nové indicie. Ty jsou mnohem vážnější, než si na začátku mohl jenom představovat. Dantovo peklo totiž není jenom literárním dílem. Je to skutečný návod na apokalyptické Inferno. Někdo chce sprovodit ze světa miliardy lidí. Byla by to opravdu hrůzná katastrofa. Profesor Langdom dokonce přichází se zjištěním, že i středověký mor, který vyhubil téměř třetinu tehdejší populace, byl vlastně uměle vytvořen.

To je něco, čemu musí za každou cenu zabránit. Jeho napínavé dobrodružství ho povede skrz celou Evropu do míst dnešních i starých stovky let.

Trailer k filmu

Video s ukázkou filmu Inferno pro vás máme přímo zde. To nejlepší z tohoto napínavého snímku vměstnané sotva do dvou minut. Udělejte si názor na film sami.

Inferno hodnocení

Inferno je opravdu napínavý film, který člověka připoutá do sedačky. Je to ostatně už třetí díl této volné série s Robertem Langdomem v hlavní roli. Čekání na film bylo dlouhé, ale opravdu se nakonec vyplatilo. Inferno je po všech stránkách vypilovaný a povedený film, který má velké ambice zaujmout. Ostatně návštěvnost v kinech mluví za vše. Vy ale rozhodně nemusíte utíkat do nejbližšího multiplexu. Inferno je film plný efektů, opravdu povedeného příběhu, ale hlavně skvělé atmosféry. Příběh je opravdu temný a tak dobře vysvětlený, že působí realisticky, což je u tak velkolepého příběhu skoro až neuvěřitelné.